האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי אירידיולוגיה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי אירידיולוגיה

לימודי אירידיולוגיה
 
הרפואה המשלימה צוברת תאוצה וקונה לה עוד ועוד חסידים של שיטות טיפול שונות. מול שיטות האבחון של הרפואה המערבית, שכוללות לעתים החדרה של מצלמות ואף ניתוחים מסובכים, הרפואה האלטרנטיבית מציעה מגוון שיטות אבחון של בעיות רפואיות דרך חקירת אזורים שונים בגוף שלנו.
 
בחינת כף הרגל אמורה לאבחן בעיות רפואיות ומחסומים נפשיים, כף היד יכולה להעמיק את הידע על החולשות והנקודות החזקות שלנו, ודרך אישוני העיניים שלנו ניתן לזהות בעיות בריאותיות בגוף האדם. אחת משיטות הטיפול היא האירידולוגיה (תורת הקשתית), השיטה מתסבבת על אבחון ע"י הסתכלות בקשתית העין של המטופל. השיטה מאמינה כי נקודות מסויימות בקשתית העין משקפות ומציגות לנו איברים שונים בגופינו. לטענתם לפעמים ניתן לראות דברים עוד לפני שהאדם ירגיש זאת. להלן חלק מהמחלות שניתן לאבחן: סכרת, בעיות בעיכול, דלקת פרקים, בעיית כולסטרול, בעיה במערכת הנשימה ועוד.
 
חשוב לזכור כי אירידיולוגיה היא שיטת אבחון בלבד שאינה טיפולית אך באמצעות אותו אבחון המטפל יוכל להציע שיטות טיפול שונות במידה ובידיו ידע נוסף מעולם הרפואה המשלימה.
 
 
 
קהל היעד ותנאי הקבלה
הקורס מיועד למטפלים מעולם הרפואה המשלימה אשר מעוניינים ללמוד תחום נוסף ולשלב אותו בעבודתם. מטפל ברפואה משלימה לרוב ירצה לעסוק בעמה תחומים ולהתאים ללקוחותיו את הטיפול הרלוונטי עבור בעיותיהם. הקורס יכול לפנות גם לקהל הרחב אשר מתעניין בשיטות אבחון עתיקות, מדובר בלימודים הפתוחים לקהל הרחב וברוב מוסודות הלימוד אין צורך בתנאי קבלה אך בחלק המועמד צריך לעמוד בתנאים הבאים: ראיון קבלה ובוגר 12 שנות לימוד.
 
 
 
משך הלימודים
לימודי קורס אירידיולוגיה שונים בהיקפם בין מוסדות הלימוד השונים, ישנם מסלולים קצרים שנועדו להכרות עם התחום וימשכו כ-50 שעות לימוד אקדמיות. אלו שירצו הכשרה מקיפה לצורך עבודה בתחום ירשמו למסלולים המעמיקים שאורכם יכול להגיע גם ל-150 שעות לימוד אקדמיות. במוסדות לימוד רבים קיימת האפשרות ללמוד בשעות הערב או בימי שישי בבוקר במטרה לאפשר לאנשים עובדים לשלב את הלימודים מבלי לפגוע בסדר יומם הרגיל.
 
 
 
מהלך הטיפול:
1. בחינת קשתית העין של המטופל בעזרת פנס וזכוכית מגדלת או ע"י צילום הקשתית במצלמה ובדיקת הצילום.
2. סקירת העין ודיווח מסקנות למטופל.
3. תשאול המטופל.
4. הכנת תכנית טיפול מקיפה אשר מתבססת על כל שלבי האבחון.
 
 
 
אפשרויות קידום ותעסוקה
עם סיום הלימודים, וקבלת תעודת מטפל מוסמך, ניתן להצטרף למגוון מוסדות רפואיים וקליניקות ברחבי הארץ וכן להעניק שירותי אבחון באופן עצמאי. על מנת להרחיב את הידע בתחום, ניתן להמשיך ללימודי רפואה סינית וכן מתודות שונות ברפואה האלטרנטיבית. בוגרי קורס אירידיולוגיה יוכלו לבחור להמשיך לקורס סקרולוגיה בו לומדים לאבחן על פי החלק הלבן בעין ובכך לקבל הכשרה מקיפה ביותר בתחום האבחון על פי העיניים.
 

קורסים ולימודי תעודה באירידיולוגיה

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי