072-3300504

לימודי תואר שני בפסיכודרמה

אין דבר יותר מעניין מאשר לעזור לאנשים ואם אפשר להרוויח גם מכך הרי זה בונוס רציני. אחת הדרכים הטובות ביותר לעזור לאנשים היא בעזרת פסיכודרמה. מהי פסיכודרמה? אם כן זו שיטת טיפול דרך משחק. באמצעות הצגות, הפעלות ותיאטרון המטפל מסייע לתלמידיו להתגבר על טראומות וקשיים נפשיים. עליכם לדעת כי אחת הדרכים הטובות ביותר להתמחות בפסיכו דרמה היא לעשות תואר שני בפסיכודרמה.

תואר זה הוא תואר אקדמי לכל דבר והוא מאוד אבל מאוד מעניין. התואר פותח לכם צוהר לעולם הטיפול והוא מתאים למי שרוצה לטפל באנשים ולעזור להם. אם אתם אוהבים לשחק ואם אתם אוהבים לעזור לאנשים ולטפל באנשים אין ספק כי התואר הזה תפור עליכם ויפתח לכם עולם חדש לחלוטין שלא ידעתם כי קיים ולכן מומלץ מאוד להירשם אל תואר זה.


למי מתאימים לימודי תואר שני בפסיכודרמה ?

אז למי מתאים לימודי תואר שני בפסיכודרמה? אם כן אם עשיתם תואר ראשון בפסיכולוגיה אין ספק כי התואר מתאים לכם. לצד זאת, אנו חייבים לציין כי בוגרים של תארים אחרים יכולים גם כן להירשם לתואר בהתאם לתנאי הקבלה של התואר השני בפסיכודרמה.

לכל מוסד לימודים לפסיכודרמה יש תנאי קבלה משלו ולכן אנו מציעים לכם לברר עם המוסד מה הם תנאי הקבלה שלו. אך נציין שהתואר מתאים לאנשי טיפול (למשל גם לעובדים סוציאליים) האוהבים להדריך, לעזור, ללמד ולשחק. אתם מוזמנים לדבר עם בוגרים של התואר ולשמוע מהם על התואר ומה עושים לאחריו וכך להבין לקראת מה אתם הולכים והאם כדאי לכם להירשם לתואר או לא.

תחומים ונושאי לימוד במסלול תואר שני בפסיכודרמה


תואר בפסיכודרמה משלב בין מספר תחומים. קודם כל חלק מרכזי מן התואר מוקדש לנושא הטיפולי. כך לומדים בין היתר איך לטפל דרך תיאטרון ומשחק, איך לעזור לאנשים להתגבר על טראומות וקשיים נפשיים דרך משחק, איך להדריך קבוצה ועוד.

כמובן שלצד זאת לומדים גם נושאים הקשורים לתיאטרון עצמו ובהם מלמדים כיצד לשלב בין משחק לטיפול. נציין כאן את לימודי התואר השני לפסיכודרמה באוניברסיטת חיפה. הלימודים באוניברסיטה זו נחשבים לטובים מאוד ואנו מציעים לכם לדבר עם בוגרים של התואר באוניברסיטה ולשמוע מהם האם מרוצים מן התואר ולא פחות חשוב האם הם מצאו עבודה לאחר התואר.

היכן לומדים לתואר שני בפסיכודרמה?


אם כן ציינו כי אפשר להירשם לתואר שני פסיכודרמה למשל באוניברסיטת חיפה. אך כאן המקום לציין כי אפשר ללמוד גם לא רק תואר שני בלימודי פסיכודרמה אלא אפשר גם לעשות תעודה מקצועית בלימודי פסיכודרמה.

לימודי תעודה יהיו לרוב יותר קצרים מאשר לימודי תואר שני ויכללו פחות נושאים ולכן יהיו פחות מקיפים. לא רק זאת אלא שתנאי הקבלה ללימודי תעודה יהיו פחות נוקשים וזה גם משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון מכיוון שיש משמעות לשאלה אם מי אתם לומדים בלימודים ומי היא הקבוצה בלימודים. נציין כי לימודי התעודה יכולים להכשיר אתכם בצורה מצוינת לעבודה בתחום והכול שאלה איפה אתם לומדים, מה טיב המרצים ומה כוללים הלימודים.

משך לימודי תואר שני בפסיכודרמה , מלגות ושכר לימוד

משך הלימודים של תואר שני בלימודי פסיכודרמה הם לרוב שנתיים כמו כל תואר שני אך אפשר לפרוס לרוב את התואר על זמן רב יותר. לימודי התעודה יהיו לרוב יותר קצרים ויכללו פחות נושאים וזה משהו שכדאי לקחת בחשבון. שכר הלימוד תלוי בשאלה מה אתם לומדים (תעודה או תואר שני או ראשון) ומשתנים בהתאם למקום בו אתם לומדים. אם אתם עושים תואר באוניברסיטה מאוד יכול להיות שאתם זכאים למגלה כמו מלגת פר"ח וגם בנוגע ללימודי תעודה כדאי לברר האם אתם זכאים למלגה.


קרא עוד - לימודי פסיכותרפיה
מעניין אותך לימודי תואר שני בפסיכודרמה?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך לימודי תואר שני בפסיכודרמה בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד פסיכודרמה לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד