072-3300504

לימודי קורס הכנה לבגרות ללקויי למידה - כל מה שצריך לדעת

אם אתם צעירים אחרי צבא או לפני צבא אתם חייבים להבין כי תעודת בגרות היא פתח להצלחה בחיים. אם אתם רוצים להתקבל לאוניברסיטה אתם חייבים בגרות ולכן אם לא עשיתם בגרות אנו מציעים לכם להשלים אותה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי יש צעירים עם לקות למידה המקשה אליהם לעשות בגרות.

בדיוק בשביל אנשים אלו נפתחים ברחבי הארץ קורס הכנה לבגרות ללקויי למידה. קורס זה מותאם במיוחד ללקויי למידה וכך הוא מאפשר להם ללמוד לבגרות למרות הקושי שלהם. אחת הצרות הגדולות ביותר של לקויי למידה הוא חוסר ביטחון. אך אנו חייבים לציין כי יש המון לקויי למידה אשר הצליחו באקדמיה והשתלבו בעולם העסקים וזכו להצלחה אדירה ולכן כדאי לכם מאוד אם אתם עם לקות למידה לברר פרטים על קורס הכנה ללקויי למידה.

למי מתאים לימודי קורס הכנה לבגרות ללקויי למידה?

מן הכותרת קורס הכנה לבגרות ללקויי למידה ברור לחלוטין כי קורס זה מתאים ללקויי למידה. לכן אם יש לכם לקות כמו דיסלקציה או לקות אחרת כמו דיסגרפיה אין ספק כי הקורס מתאים לכם.

על רקע זה אנו חייבים לציין כי יש המון אנשים וצעירים אשר אינם מודעים לכך כי יש להם לקות למידה ולכן הם מקבלים ציונים גרועים מבלי להבין למה. לכן אנו מציעים לכם לעשות אבחון ואז להבין האם כדאי לכם לעשות קורס ללקויי למידה וכך לסיים בגרות ולפתוח בקריירה מרתקת ממש כמו בן אדם ללא לקות וזאת מכיוון שאנשים עם לקות שווים לגמרי לאנשים ללא לקות מכל הבחינות.

תחומים ונושאי לימוד במסלול להכנה לבגרות ללקויי למידה


אז מה לומדים בקורס הכנה לבגרות ללקויי למידה? אם כן הדבר תלוי בשאלה איזה בגרות יש לכם ומה הציון שלכם בה. על רקע זה נציין כי אם יש לכם בגרות אך היא גרועה מאוד יכול להיות כי כדאי לכם לשפר אותה בעזרת הקורס ללקויי למידה.

אנו חייבים לציין כי הקורס מותאם ללקויי למידה ולכן הסיכוי שלכם לקבל בעזרתו ציון יותר גבוה גדל מאוד. אתם יכולים לעשות קורס הכנה לבגרות במתמטיקה, אנגלית, ספרות, תנ"ך, היסטוריה ועוד וכך לקבל ציון גבוה בבגרות שלכם דבר שיפתח לכם צוהר ללימודים באקדמיה.

הכנה לבגרות

היכן לומדים הכנה לבגרות ללקויי למידה?

יש המון מכונים אשר מציעים קורסי הכנה לבגרות ללקויי למידה. אנו מציעים לכם לשים לב טוב טוב איפה אתם לומדים ואנו מציעים לכם גם לוודא כי הקורס אכן מתאים ללקויי למידה וכי רק לקויי למידה לומדים בו בכדי להבטיח כי הקורס אכן עונה על הדרישות שלכם.

עוד דבר שאנו מציעים לכם לעשות זה לבחון מי המורים בקורס. המורים משפיעים מאוד על ההצלחה שלכם וככל שהם יותר טובים כך אתם תצליחו יותר. כדאי לדבר עם המורים בקורס לפני שנרשמים אליו וכדאי לשמוע מן המורים מהי שיטת הלימוד שלהם וכיצד הם מעבירים את החומר ומתאימים אותו ללקויי למידה.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


משך ההכנה של קורס לבגרות ללקויי למידה משתנה בהתאם לכמות הבגרויות שאתם רוצים לעשות וככל שתעשו יותר בגרויות כך הקורס יהיה יותר ארוך. יש גם קורסים דחוסים אשר לומדים את החומר במשך זמן קצר יותר ויש קורסים אשר אפשר לפרוס על זמן רב יותר. שכר הלימוד משתנה בהתאם למספר הבגרויות שאתם עושים ובהתאם למוסד שבו אתם לומדים. כאשר אנו צריכים לציין כי יש מספר מוסדות המציעים מלגות בתחום ולכן כדאי לכם לברר על המלגות עם מוסד הלימודים שאתם נרשמים אליו או לברר האם יש עמותות העוזרות עם מלגות למשל לחיילים משוחררים.


קרא עוד- התאמות והקלות לבגרות
מעניין אותך לימודי קורס הכנה לבגרות ללקויי למידה - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך מכינות, בגרות ופסיכומטרי בבגרות לליקויי למידה בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד בגרות לליקויי למידה לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד