האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי עיתונות

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי עיתונות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי עיתונות
 
בשנים האחרונות אם התפתחות טכנולוגיית האינטרנט, שהביאה איתה כל כך הרבה אתרי חדשות, שמחדשים לקורא את כל מה שקורא בעולם בזמן נתון, כמו כן גם התפתחות הסמארטפונים ויחד איתה האפליקציות שנמצאות איתנו בכל דקה ביום, כך שגם אם העיתונים היו תופסים את מרבית הזמן בנסיעת הבוקר (באוטובוס או ברכבת) או בארוחת הצהריים, כיום המצב השתנה כל אחד בעל סמארטפון מחובר לאינטרנט מעדיף לקרוא את החדשות דרך מכשיר הפלאפון.
 
אם כל המצב העגום של העיתונות עדיין בישראל קיימים יחסית הרבה עיתונים יומיים, שיוצאים על בסיס יומי קבוע, חלקם חינמים וחלקם בתשלום, עיתון ידיעות אחרונות עדיין מחזיק אצלו הרבה מאוד מינויים וקוראים אשר משלמים בשביל לקרוא חדשות. לימודי עיתונות בדרך כלל באים במסגרת לימודי תקשורת לתואר ראשון, אך לא רק כיום ניתן לקחת לימודי עיתונות במסגרת קורסים במכללות.
 
לימודי עיתונות - נושאי הלימוד:
 
כיום מי שעובר לימודי עיתונות לא מין הנמנע שיעבוד גם באתרי אינטרנט שעושים חדשות ומעלים כתבות, כיום מושג העיתונות קיבל מושג אחר עם כניסת האפליקציות והעיתונים החינמיים, בלימודי עיתונות לומדים כיצד עושים עיתונות, כיצד לכתוב כתבות חדשותיות טובות, כיצד לשמור על מקורות, חמשת הממי"ם החשובים בעיתונות, חדשות צהובות ועוד. 
 

קורסים ולימודי תעודה בעיתונאות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים