לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס מנהלי עבודה בבניין

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מנהלי עבודה בבניין
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
מקצוע ניהול עבודה בבניין הוא מקצוע מבוקש שמי שילמד אותו יקבל הסמכה רשמית מטעם המוסד בה למד הסטודנט/ית, מוסמך בכעל תעודה רשמית יכול לקבל קידום מקצועי משמעותי וכמו"כ אופציה להסמכות נוספות בהמשך, ובעיקר הנסיון הנדרש שזקוק כדי להיות קבלן רשום. קורס של מנהלי עבודה בבניין הוא מסלול לימוד מאתגר להכשרה במקצוע מבוקש שאליו מתלווה משכורת גבוהה ומיידית, תנאי העסקה מהטובים בשוק, ולרוב גם הטבות כגון רכב צמוד, טלפון נייד וכן הלאה. משרד הכלכלה מדרג את המקצוע בדרגה 9 מבחינת כדאיות ההשתלבות בו, עם שכר ממוצע של 12,000 ₪ במשרות הפנויות!
 
ע"פ חוק חייבים לדאוג למינוי של מנהלי עבודה בבניין ותשתיות בכל אתר בנייה, בכפוף למפקח העבודה האזורי הממונה. על המנהל להיות בוגר קורס מאושר למנהלי עבודה מוסמכים לענף הבניין או לעבודות ביצוע כבישים, תשתיות ופיתוח, או מהנדס או הנדסאי אזרחי או טכנאי אזרחי, בעלי נסיון של שנתיים לפחות בבניה.
 
בלימוד מקצוע זה וקבלת ההסמכה טמון יתרון גדול נוסף: בגלל שמדובר בלימודים המוגדרים כנדרשים, ניתן למצוא לא פעם אפשרויות לסיוע בתשלום שכר הלימוד על ידי משרד העבודה, הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל, קרן מעגלים, וכמובן שימוש בפקדון חיילים משוחררים.
 
מה לומדים?
 
במסגרת קורס מנהלי עבודה בבניין נלמדים נושאים מרתקים ומעניינים שנגזרים ממקצוע הנדסת בניים כגון: יסודות החומרים והבטון, עקרונות בבנייה ויציבות של מבנים, כלי עבודה וציוד בניין, קריאה של תכניות בניין שנרשמו על ידי אדריכלים, ניהול עובדים באתר בנייה, ארגון והתאמת אתרי בנייה, טופוגרפיה, מדידות, כלי סיוע טכנולוגיים, יישומי מחשב לניהול עבודה, בטיחות באתרי בנייה, עזרה ראשונה ועוד נושאים רבים ומעניינים שהסטודנטים זוכים ללמוד במהלך קורס מנהלי עבודה בבניין.
 
כמה זמן לומדים?
 
קורס לימודי מנהל עבודה בבניין ותשתיות נערך בהתאם להנחיות של משרד הכלכלה ואורכו 668 שעות לימוד, בדרך כלל במשך כשנה וחצי עד שנתיים לכל היותר. במהלך הקורס ילמדו הסטודנטים מכלול רחב של ידע חיוני במקצועות הבנייה השונות. בין הנושאים איתם נפגשים הסטודנטים ניתן לציין את הבאים: כלים, חומרים וציוד בניה, תורת הבניה והחומרים, עמידות ויציבות מבנים, קריאת תוכניות ותרשימים, טופוגרפיה ומדידות, בטיחות ועזרה ראשונה, ניהול אתר, ביצוע ועובדים, יחסי עבודה וזכויות העובדים, חישוב כמויות, תחשיב ותמחיר, ניהול אדמיניסטרטיבי ועיסקי, בנייה ירוקה, עבודה בגובה ויישומי מחשב. בנוסף, כוללים הלימודים גם פרויקט גמר מעשי.   
 
כמה מרוויחים?
 
כפי שנאמר לעיל משרד הכלכלה מדרג את המקצוע בדרגה 9 מבחינת כדאיות ההשתלבות בו, עם שכר ממוצע של 12,000 ₪ במשרות הפנויות למנהל מתחיל, מנהל עם נסיון של חמש שנים יכול להרוויח בין 15,000 - 18,000 ש"ח חודשי.
 
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מנהלי עבודה בבניין
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורסים ולימודי תעודה במנהלי עבודה בתעשייה בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים