072-3300504

קורס מנהלי עבודה בבניין

מידע כללי
 
מקצוע ניהול עבודה בבניין הוא מקצוע מבוקש שמי שילמד אותו יקבל הסמכה רשמית מטעם המוסד בה למד הסטודנט/ית, מוסמך בכעל תעודה רשמית יכול לקבל קידום מקצועי משמעותי וכמו"כ אופציה להסמכות נוספות בהמשך, ובעיקר הנסיון הנדרש שזקוק כדי להיות קבלן רשום. קורס של מנהלי עבודה בבניין הוא מסלול לימוד מאתגר להכשרה במקצוע מבוקש שאליו מתלווה משכורת גבוהה ומיידית, תנאי העסקה מהטובים בשוק, ולרוב גם הטבות כגון רכב צמוד, טלפון נייד וכן הלאה. משרד הכלכלה מדרג את המקצוע בדרגה 9 מבחינת כדאיות ההשתלבות בו, עם שכר ממוצע של 12,000 ₪ במשרות הפנויות!
 
ע"פ חוק חייבים לדאוג למינוי של מנהלי עבודה בבניין ותשתיות בכל אתר בנייה, בכפוף למפקח העבודה האזורי הממונה. על המנהל להיות בוגר קורס מאושר למנהלי עבודה מוסמכים לענף הבניין או לעבודות ביצוע כבישים, תשתיות ופיתוח, או מהנדס או הנדסאי אזרחי או טכנאי אזרחי, בעלי נסיון של שנתיים לפחות בבניה.
 
בלימוד מקצוע זה וקבלת ההסמכה טמון יתרון גדול נוסף: בגלל שמדובר בלימודים המוגדרים כנדרשים, ניתן למצוא לא פעם אפשרויות לסיוע בתשלום שכר הלימוד על ידי משרד העבודה, הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל, קרן מעגלים, וכמובן שימוש בפקדון חיילים משוחררים.
 
מה לומדים?
 
במסגרת קורס מנהלי עבודה בבניין נלמדים נושאים מרתקים ומעניינים שנגזרים ממקצוע הנדסת בניים כגון: יסודות החומרים והבטון, עקרונות בבנייה ויציבות של מבנים, כלי עבודה וציוד בניין, קריאה של תכניות בניין שנרשמו על ידי אדריכלים, ניהול עובדים באתר בנייה, ארגון והתאמת אתרי בנייה, טופוגרפיה, מדידות, כלי סיוע טכנולוגיים, יישומי מחשב לניהול עבודה, בטיחות באתרי בנייה, עזרה ראשונה ועוד נושאים רבים ומעניינים שהסטודנטים זוכים ללמוד במהלך קורס מנהלי עבודה בבניין.
 
כמה זמן לומדים?
 
קורס לימודי מנהל עבודה בבניין ותשתיות נערך בהתאם להנחיות של משרד הכלכלה ואורכו 668 שעות לימוד, בדרך כלל במשך כשנה וחצי עד שנתיים לכל היותר. במהלך הקורס ילמדו הסטודנטים מכלול רחב של ידע חיוני במקצועות הבנייה השונות. בין הנושאים איתם נפגשים הסטודנטים ניתן לציין את הבאים: כלים, חומרים וציוד בניה, תורת הבניה והחומרים, עמידות ויציבות מבנים, קריאת תוכניות ותרשימים, טופוגרפיה ומדידות, בטיחות ועזרה ראשונה, ניהול אתר, ביצוע ועובדים, יחסי עבודה וזכויות העובדים, חישוב כמויות, תחשיב ותמחיר, ניהול אדמיניסטרטיבי ועיסקי, בנייה ירוקה, עבודה בגובה ויישומי מחשב. בנוסף, כוללים הלימודים גם פרויקט גמר מעשי.   
 
כמה מרוויחים?
 
כפי שנאמר לעיל משרד הכלכלה מדרג את המקצוע בדרגה 9 מבחינת כדאיות ההשתלבות בו, עם שכר ממוצע של 12,000 ₪ במשרות הפנויות למנהל מתחיל, מנהל עם נסיון של חמש שנים יכול להרוויח בין 15,000 - 18,000 ש"ח חודשי.
 
מעניין אותך קורס מנהלי עבודה בבניין?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה במנהלי עבודה בתעשייה בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד מנהלי עבודה בתעשייה לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד