האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

שכר מקצועות ההייטק

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בשכר מקצועות ההייטק
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה בה צעירים רבים בוחרים ללמוד מקצועות מעולם ההייטק. בעבר היה נהוג לחשוב כי על מנת להיכנס לתחום חייבים להיות בעלי תואר אך כיום אנו רואים יותר ויותר קורסים אשר מכניסים את הבוגרים לעבודה בתחום מיד עם סיום הלימודים. לימודי הייטק מתייחסים לתעשיות אשר עוסקות בטכנולוגיה המתקדמת וכוללות בתוכן מבחר תחומים כמו אלקטרוניקה, מחשוב, ביוטכנולוגיה ועוד.
 
אחת הסיבות המרכזיות לכך שרבים פונים ללימודי התחום היא היוקרה והשכר הגבוה. כפי שניתן לראות השכר משתנה בהתאם לתחום הלימוד ויכול להתחיל ב9000 שקלים לחודש ולהגיע גם ל30,000 ש"ח.
 
 
אז כמה מרוויחים?
 
פיתוח תוכנה - מקצוע מבוקש מאוד בעולם ההייטק. תחום זה רחב מאוד וכולל בתוכו מגוון רחב של תפקידים כגון: JAVA ,STACK, WEB ועוד. המפתחים הם האחראים על הפיתוח של התוכנות. המקצוע הזה מחולק לשני חלקים - פיתוח בצד של השרת ופיתוח בצד של הלקוח. התחום יתאים לאנשים בעלי חשיבה לוגית. המשכורות הממוצעת בתחום זה תעמוד על 17,000 ש"ח. לאחר כחמש שנות נסיון השכר יעלה וצפוי להגיע לממוצע של 25,000 ש"ח.
 
BIG DATA – תחום אחסון המידע הופך למבוקש יותר ויותר וזאת מהסיבה כי העולם כולו נע סביב מאגרי מידע עצומים. מדובר בתחום שמתאפיין ביציבות תעסוקתית ובשכר גבוה. השכר ההתחלתי בתחום נע סביב ה-16,000 שקלים ולאחר כחמש שנים צפוי לעלות ל-20,000 ש"ח.
 
אבטחת מידע וסייבר - בעידן שלנו קיים פחת ממשי מפריצות של האקרים לנתונים הנמצאים בעולם האלקטרוני. ארגונים רבים מחזיקים אנשים שתפקידים לאגן ולאבטח את המידע והנתונים שלהם. מדובר בתחום מבוקש אשר מחפש אנשים איכותיים מאוד. מיישם אבטחת מידע יתחיל במשכורת של 9000 ש"ח ולאחר כחמש נים יגיע לשכר של 15,000 ש"ח. לעומתו ארכיטקט אבטחת מידע יתחיל ממשכורת של 25,000 ש"ח ויכול להגיע לאחר 5 שנים למשכורות אשר נעות סביב ה-35,000 ש"ח.
 
רובוטיקה - תחום שרק הולך ומתפתח. התחום כולל פיתוח חיישנים ובינה מלאכותית. אנשים בתחום זה לרוב יהיו קשורים לפיתוח אלגוריתמים. המשכורת בתחום תעמוד על ממוצע של 14,000 ש"ח ולאחר כחמש שנות נסיון תגיע לסביב ה-20,000 ש"ח.
 
שיווק דיגיטלי - עולם הפרסום כבר מזמן לא נשען רק על הפרסום המסורתי (עיתונות וטלוויזיה) אלא על הפרסום הדיגיטלי. תחום זה כולל בתוכו אנשים SEO, אנליסט שיווק, מנהלי שיווק, קמפיינים ועוד. שכר התחלתי ינוע בין 8,000-10,000 שקלים ולאחר כחמש שנים יגיע לממוצע של 13,500 ש"ח.
 
 
במידה ואתם מתחברים לעולם ההייטק תוכלו ללמוד את התחום הן במסלולי לימוד לתואר ראשון והן בלימודי תעודה. לא משנה במה תבחרו חשוב לזכור שמדובר בלימודים לא פשוטים אך בסופם אתם צפוים להיכנס לעולם מרתק ועל הדרך להרוויח משכורות גבוהות מהממוצע בוק העבודה.

קורסים ולימודי תעודה במקצועות המחשב בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים