האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימוד פסנתר

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימוד פסנתר
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
 
 
קלידי הפסנתר מאפשרים למלחינים רבים לייצור מוסיקה בקלות יחסית לכלי נגינה אחרים. גם מוסיקאים שאינם מתמחים בנגינה על פסנתר משתמשים בכלי זה לצורך הלחנה של מנגינות וצלילים, למרות שהם מתמתחים בכלי נגינה אחר. שילוב של מלודיה ושימוש בשתי ידיים באותו הזמן בעת נגינה על הפסנתר מאפשר לו להיות אחד מכלי הנגינה היעילים והאידיאליים ביותר עבור מוסיקאים רבים.
 
לימוד פסנתר מעניק למעוניינים בכך ידע עשיר ומעמיק בתחום של יסודות המוסיקה וביכולות ביצועי המוסיקה. ניתן ללמוד פסנתר ברמות שונות בהתאם לרמת התלמיד החל מרמת מתחילים ועד לרמת מתקדמים שפונה יותר לאלה שצברו כבר ניסיון בנגינה ורוצים לפתח קריירה מקצועית בתחום הפסנתר או בכלי מקלדות אחרים. לימוד פסנתר מתקדם יכול להקנות לתמידים כרטיס כניסה לעולם המוסיקה.
 
 
נושאי לימוד
 
במסגרת לימוד פסנתר זוכים המשתתפים להיכרות עם נושאים רבים ומעניינים כדוגמת הבנה וקריאה של אקורדים, מצלולים, ניגון בסגנונות שונים, מקצבים מוסיקליים, מלודיה וליווי מצלולים, קריאה של תווי נגינה, סוגים של ליווים - בס, בלוקים ומידים. מעבר לנושאים הפרקטים שבקורסים השונים, התלמידים זוכים להעמיק את הידע האישי שלהם בתיאוריות מוסיקליות וברקע היסטורי תרבותי מקיף על כלי הנגינה מה שהופך את תהליך הלימודים לחווייתי במיוחד.
 

קורסים ולימודי תעודה במוסיקה, שירה ופיתוח קול בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים