האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מזכירות בכירות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס מזכירות בכירות

קורס מזכירות בכירות
 
בכל הארגונים הגדולים או בבתי עסק שונים, המזכירות מהוות את פניי החברה. המזכירה היא הגורם שממנו זורמת האינפורמציה הפנימית אל תוך החברה והגורם שמקבל את האינפורמציה מבחוץ, ולכן ישנה חשיבות רבה לתפקיד המזכירה. במסגרת העבודה נדרשות המזכירות לנהל מערך גדול של תחומים בהרמוניה, לניהול יעיל של זמנים, לשירות מקצועי ואדיב ולעבודה מול מנהלים וגורמים בכירים אחרים.
 
מטרתו של קורס מזכירות בכירות היא להקנות למשתתפות את הידע הרחב והטוב ביותר לצורך ניהול יעיל של המערכת האדמיניסטרטיבית של משרדים, כל זאת תוך מתן דגש על חיזוק מיומנויות קבלת ההחלטות של המזכירות, התמודדות עם ריבוי משימות, יצירת קשרים עם גורמים חיצוניים וחיזוק התקשורת הבין אישית. קורס מזכירות בכירות יכול להעניק לבוגרות מקצוע מבוקש בתחום המזכירות הבכירה בו יוכלו לפתח קריירה ארוכת טווח, ואולי אף להתקדם משם לתפקידים בכירים נוספים במערכת הארגונית.
 
 
קורס מזכירות בכירות - תכני לימוד
 
במהלך קורס מזכירות בכירות לומדות הסטודנטיות תכנים מגוונים כגון עקרונות בניהול משרד, תכתובות עסקיות בין - ארגוניות, ניהול מערכת תקשורת, תכנון והתאמה של לוחות זמנים על פי מגבלות ותנאים של מנהלי ארגונים, יישומי המחשב העדכניים והיעילים ביותר, שליטה במערכת הטלפוניה הממוחשבת במשרד, תיאום פגישות, יחסי עבודה, יחסי ציבור, שיווק ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה במזכירות רפואית

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי