האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ללמוד גרמנית

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בללמוד גרמנית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
ללמוד גרמנית
 
השפה הגרמנית היא אחת המדוברת ביותר בעולם ונחשבת למדוברת ביותר במדינות האיחוד האירופי. ישנם למעלה ממאה מילון אנשים דוברי גרמנית בשפת אם ולנוכח הנתונים הללו זה לא מפתיע שמדי שנה גדל יותר מספרם של המבקשים ללמוד גרמנית ברחבי העולם, ובמדינת ישראל בעיקר. הקורסים השונים בגרמנית משרתים בצורה מצוינת אנשי עסקים שמעוניינים לדעת להבין ולשוחח בגרמנית בצורה שוטפת ונוחה עם לקוחותיהם וחבריהם מאירופה, מטיילים שמתכננים לתייר בגרמניה ושאר חובבי השפה שמעוניינים להעמיק את הידע בשפה ובתרבות הגרמנית.
 
המטרות העיקריות של הקורסים בגרמנית הן לפתח אצל הלומדים את מיומנות הדיבור, שמיעה והבנת הנקרא על ידי האזנה לקטעי וידאו ושמע בגרמנית, ועל ידי ניהול שיחות שוטפות בין חברי הקורס והמנחה. הלימודים מתמקדים בהעלאת הביטחון העצמי בשימוש בשפה, הקניית אוצר מילים, דקדוק וצורת תחביר נכונה.
 
 
ללמוד גרמנית - צורות למידה ותכנים
 
מוסדות הלימוד השונים בארץ ובחו"ל מציעים לכל המבקשים ללמוד גרמנית מסלולי למידה דרך האינטרנט ודרך ספרים ללימוד עצמי אך בכדי ללמוד את השפה בצורה הטובה ביותר מומלץ ללמוד גרמנית בקורסים פרונטאליים. במהלך הקורסים השונים המשתתפים ילמדו נושאים כגון יסודות השפה הגרמנית, פעלים בשפה, אוצר מילים בגרמנית, תחביר, דקדוק, שבלונות קבועות של שאלות בגרמנית, לימודי תרבות גרמנית, כתיבה בגרמנית, קריאת טקסטים בגרמנית, הכרת שירים בגרמנית ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה בגרמנית בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים