האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס גינון סוג 1
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס גינון סוג 1

קורס גינון סוג 1
 
גינון הפך להיות אחד מהתחביבים המבוקשים בישראל, כמעט לכל אחד יש גינה או אדנית עם סוגי פרחים או עשבים (כדוגמא נענע, לואיזה וכ"ו), אם הטיפול בגינה או באדנית עושה לך טוב אולי מקומך במקצוע הגינון, קורס גינון סוג 1 הינו הקורס בסיסי ומקיף את מקצוע הגינון, תכנית הלימודים מורכבת לשם מעבר בחינת גננים במשרד התמ"ת וכוללת חומר מעשי ועיוני בנושאים כגון לימודי הסביבה, בוטניקה ואחזקת גנים ועוד.
 
קורס גינון סוג 1 הינו הקורס הראשוני בדרך כלל עורך כ-40 מפגשים, ומטרתו להכין את התלמידים למבחן משרד העבודה (משרד התמ"ת), ולתת לו מידע על מנת שיוכל להקים, לטפל ולשקם גינות נוי,  כאשר רק לאחר שנה של ניסיון בתחום יוכלו התלמידים, הגננים המתחילים, לגשת למבחן של משרד התמ"ת ולקבל תעודה ממשרד התמד כעובר קורס גינון סוג 1. מי שירצה להמשיך ולהתקדם מוזמן לעשות את קורס גינון סוג 2 שהוא יותר מתקדם.
 
 
קורס גינון סוג 1 - נושאי הלימוד
 
קורס גינון סוג 1 כולל נושאים רבים שיש אפשרות שמשתנים ממקום לימודים כזה למקום לימודים אחר, אך נושאים רבים חייבים להיות בנמצא בתוכנית הלימודים ואילו הם: בוטניקה, אקולוגיה, בטיחות בעבודה, השקיית הצמח, הכשרת הקרקע לגינון, גיזום ועיצוב, הדברת צמחים ממחלות ומחרקים מזיקים, הכרת צמחים, הכרת כלי העבודה ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה באיכות הסביבה - לימודים ירוקים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי