האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי שיאצו

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי שיאצו
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי שיאצו
הרפואה המשלימה מורכבת מכל כך הרבה שיטות טיפול עתיקות יומין, אחד המקורות העיקרים לשיטות הטיפול הללו היא סין, שיטות הטיפול שמקורם בסין הרחוקה זכו להגדרה של רפואה סינית, שהיא חלק נרחב מהרפואה משלימה שאנו עושים בה שימוש היום, אחת משיטות הטיפול הסיניות העיקריות ביותר היא השיאצו, כמו ביתר שיטות הטיפול של הרפואה המשלימה גם בשיאצו הנחת הייסוד היא שהטיפול הטוב ביותר בחולי נוצר באמצעות שילוב של טיפול בנפש ובגוף גם יחד, ולכן הטיפול בשיאצו עוזר בהזרמת אנרגיות בגוף המטופל על ידי מגע של המטפל בשיאצו, בעזרת פעולות של החזקות, הנעות, לחיצות ומתיחות, באמצעות פעולות אלה יתקבלו שיפור בתפקוד האיברים הפנימיים בגוף ועוד. כמובן שדרושים לימודי שיאצו על מנת לבצע את אותם הפעולות מכיוון שישנם נקודות מסוימות לכל פעולה ועשיית פעולה במקום לא טוב יכולה להשפיע לרעה על גוף האדם.
 
נושאי לימוד
לימודי שיאצו מורכבים מלימודים תיאורטיים  ומעשיים, פרקטים, חלק מנושאי הלימוד התיאורטי של לימודי שיאצו: יינג ויאנג, אנטומיה, גוף האדם על פי הרפואה הסינית, עקרונות פיזיולוגיה ופטולוגיה. לאחר הלימודים התיאורטיים יעבור התלמיד ללימודי שיאצו מעשיים הכוללים: יחס מטפל - מטופל, המרידיאנים, נקודות מפתח בגוף ובפנים, ההכנה לטיפול, אבחון הבעיה, טיפול בבעיה, טכניקות טיפול בספורטאים, בנוסף ילמדו התלמידים קורסי העשרה ללימודי שיאצו כגון קורסי החייאה ומתן עזרה ראשונה.
 
תנאי קבלה
ברוב המוסדות תנאי הקבלה ללימודי שיאצו דורשים 12 שנות לימוד ובחלק מן המכללות דורשים תעודת בגרות מלאה .כמו כן, לפני קבלה ללימודים המועמדים הפוטנציאלים יעברו ראיון קבלה אישי עם ראש החוג כדי לבדוק את מידת ההתאמה לקורס .
 
משך הלימודים
לימודי השיאצו נמשכים בין שנה ל-3 שנים , לרוב מתקיימים בכיתות קטנות, בישראל קיימים מספר רב של מכללות ובתי ספר שמקיימים לימודי שיאצו.
 
שכר לימוד 
לימודי שיאצו נעים בין 5,000 ל-8500 ש"ח בהתאם למוסד הלימודים, היקף שעות לימוד וכו' .
 
אפשרויות תעסוקה
לאחר לימודי שיאצו ומעבר המבחנים התיאורטי והמעשי יקבל התלמיד תעודה כמטפל שיאצו מוסמך, באמצעותה ניתן להשתלב כמטפלי שיאצו בספא, מרפאות, מכוני טיפול, או על ידי פתיחת קלינקה פרטית. 
 
שכר התחלתי 
השכר בתחום זה נע בין 5,000 ל-20,000 ש"ח בממוצע - כמובן שהכל תלוי בניסיון התעסוקתי שצוברים מסיום הלימודים  .

קורסים ולימודי תעודה בשיאצו וטווינה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים