האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי רייקי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי רייקי

לימודי רייקי
 
תחום הרפואה המשלימה צובר תאוצה בעולם ובישראל בפרט, הרפואה המשלימה היא אוסף של שיטות טיפול עתיקות יומין, אחת משיטות הטיפול האלה היא רייקי, טיפול בעזרת רייקי מתבסס על תיעול אנרגיות באמצעות סמלים וכלים הנלמדים בלימודי רייקי. על פי תפיסה של הרייקי בגוף זורמת אנגלית, המבטאת את מצבו ומשפיעה עליו, כאשר האנרגיה חלשה או חסרה זה מבטא מצב של מצוקה גופנית או נפשית שרק על ידי החזרת האנרגיה יוכל האדם לחזור למצב נורמאלי.
 
לימודי רייקי פתוחים לכולם, זאת אומרת כל אחד יכול לשמש כמטפל רייקי, אך הוא צריך לעבור לימודי רייקי ולקבל הכשרה בתחום, ובעצם כל אחד שעובר תהליך של פתיחה אנרגטית יכול לשמש כמוליך לאנרגיה, כמטפל ברייקי, באמצעות מגע המטפל מעביר אנרגיות חיוביות מהעולם לתוך המטופל, טיפול ברייקי ולימוד רייקי תורם גם לפיתוח של מודעות עצמית והגשמה עצמית, ובעם שיטת טיפול זו משמשת כדרך חיים של הרגעות והטענת מצבים באמצעות מדיטציות ולא רק כשיטת טיפול הוליסטית.
 
כמו במרבית שיטות הטיפול של הרפואה המשלימה, גם את הרייקי ניתן ללמוד במסגרת לימודים ארוכים באקדמיה או במסגרת קורס התמחות בשיטת הטיפול הזו, באמצעות לימודי רייקי, התלמידים ירכשו מיומנויות לפתיחת ערוצים של אנרגיה שקיימים בגוף האדם וילמדו כיצד ניתן לקבל אנרגיה מהסביבה ומהעולם ולהחיל אותה על המטופל. הלימודים מחולקים לשלושה רמות כאשר רמה אחת משלימה את השנייה, כאשר בסיום כל שנה ללימודי רייקי מקבל התלמיד תעודה המכשירה אותו כמטפל/מורה מוסמך לרייקי ברמת הלימודים המתאימה.
 

קורסים ולימודי תעודה ברייקי והילינג

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי