האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי הנדסת מכונות ללא פסיכומטרי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי הנדסת מכונות ללא פסיכומטרי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי הנדסת מכונות ללא פסיכומטרי
 
עולם ההנדסה צבר בשנים האחרונות פופולאריות רבה והמון אנשים בחורים ללמוד הנדסה ממגוון סיבות. מתוך תחומי ההנדסה הרבים אחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר הוא לימודי הנדסת מכונות. הסיבה העיקרית לכך היא שתחום הנדסת המכונות משלב בין עולם התכנון התיאורטי לבין עולם הביצוע וההוצאה מהכוח אל הפועל. בנוסף לכך, העובדה שתחום הנדסת המכונות מסמל את העתיד הטכנולוגי גם כן מביאה אנשים רבים ללמוד מקצוע זה. בעקבות הביקוש העלה וגובר נפתחו מסלולי לימוד של לימודי הנדסת מכונות במגוון מכללות ומוסדות לימוד, ובעקבות כך גם תנאי הקבלה הושפעו. כיום יש לא מעט מוסדות לימוד אשר מציעות לימודי הנדסת מכונות ללא פסיכומטרי ולמעשה הופכות את תחום זה לנגיש הרבה יותר לכל מי שרק רוצה.
 
לימודי הנדסת מכונות ללא פסיכומטרי- איך מתקבלים?
 
מסלול לימודי הנדסת מכונות ללא פסיכומטרי ניתן ללמוד במגוון מוסדות לימוד ברחבי הארץ. אמנם לא נדרש ציון פסיכומטרי אך קיימים תנאי קבלה נוספים שחובה לעמוד בהם על מנת להתקבל ללימודי הנדסת מכונות. רוב מוסדות הלימוד מציבות רף תנאי קבלה שדורש ממוצע בגרויות מעל 95, מקצוע ריאלי מוגבר ברמה של 5 יחידות, פיזיקה ברמה של 5 יחידות ורמה מתמטית של 4 יחידות עם ציון של 80 לפחות.  בנוסף ישנן מוסדות אשר עורכות ראיון קבלה למועמדים כחלק מתנאי הקבלה.
 
לימודי הנדסת מכונות ללא פסיכומטרי- גם מכינה זאת אופציה
 
אם לימודי הנדסת מכונות ללא פסיכומטרי זה מה שאתם מחפשים אך גיליתם שאינכם עומדים בחלק מתנאי הקבלה, תמיד קיימת האופציה לעשות מכינה להנדסה בה תלמדו ותשלימו את החסר לכם בפיזיקה או במתמטיקה. המכינה אורכת כמה חודשים אך היא תכין אתכם לקראת הלימודים וכמובן תגדיל משמעותית את סיכוייכם להתקבל למסלול של לימודי הנדסת מכונות ללא פסיכומטרי
 
 

לימודי תואר ראשון בהנדסת מכונות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים