האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס בספרדית

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס בספרדית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
השפה הספרדית ידועה ומוכרת לנו בעיקר כשפת הטלנובלות, אך היא גם השפה הרשמית בספרד ובמדינות דרום ומרכז אמריקה. אנשים רבים קלטו את השפה מצפייה בסדרות הטלוויזיה, אך כדי להגיע לרמת דיבור, הבנה, קריאה וכתיבה ניתן באמצעות לקיחת קורס בספרדית שנחשבת קלה יותר ללמידה ביחס לשפות זרות אחרות.
 
ניתן לקחת קורס בספרדית כדי שישמש אותנו להרבה מטרות, אחת הנפוצות היא לשם טיול באזורים שבהם דוברים את השפה הספרדית כשפת אם, דרום אמריקה ומרכז אמריקה הינם יעדים נפוצים בקרב מטיילים אחרי צבא, ספרד  ואירופה פופולארים לטיולי ירח דבש. קורס בספרדית משמש גם להעשרה, התפתחות אישית והרחבת אופקים אך לא רק, גם לתחום העסקי, בעולם הגלובלי יותר ויותר אנשים נמצאים בקשר ישיר עם דוברי שפה אחרת, אחת מהם היא ספרדית שמשמשת כשפה המדוברת הרביעית בתפוצתה בעולם.
 
 
מבנה הקורס
בקורס ספרדית לומדים ביטוי האותיות בסגנון ספרדי המסורתי - castellano (המוכר יותר בספרד), דקדוק על כל הזמנים הקיימים, אוצר מילים, תרגול דיבור השפה, קריאה, כתיבה ועוד מגוון נושאים ביניהם גם על התרבות הספרדית, בנוסף נוגעים גם בביטויים והטיות המזוהות יותר עם השפה במרכז ודרום אמריקה -  .español 
 

קורסים ולימודי תעודה בספרדית בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים