האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מזכירה בכירה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס מזכירה בכירה

קורס מזכירה בכירה
 
לעומת מזכירות רגילות שממלאות תפקידים טכניים, עבודה המזכירה הבכירה דורשת יותר חשיבה ושיקול דעת לתחומי עבודתה. מזכירה בכירה צריכה להיות בעלת כישורים, יכולת אלתור, יכולת קבלת החלטות וידע בתחום העיסוק של הארגון או של הבוס הישיר שמעסיק אותה. מזכירה בכירה אחראית על ייעול וביצוע של פעולות מרכזיות בעבודת הארגון שבו היא מועסקת. מזכירה בכירה בארגון עסקי תהייה בדרך כלל מזכירת המנכ"ל ותשמש לו לעזר בכל הקשור לעבודה היום יומית. קיימים קורס מזכירות בכירות בכל תחומי המזכירות, בין אם בתחומי המזכירות הרפואית, מזכירות משפטית, מזכירות ביטוח, ניהול לשכה, מזכירות שיווק ומכירות ועוד.
 
למי מתאים
 
קורס מזכירה בכירה מיועד בדרך כלל לבעלי תעודת בגרות אשר עברו את קורסי המזכירות הקודמים לקורס מזכירה בכירה, מזכירות 1 ו- 2, כאשר לעיתים גם מתנים את ההשתתפות בקורס מזכירה בכירה במעבר מבחן קבלה, הכולל בתוכו אנגלית, מזכירה בכירה צריכה לשלוט בשפה האנגלית מכיוון שלא פעם תצטרך להתכתב במיילים באנגלית ואפילו לשוחח באנגלית, כמו כן קורס מזכירה בכירה מעניק לסטודנטים ידע מקצועי ועדכני בכל תחומי הניהול של המשרד המודרני. קורס מזכירה בכירה משלב הרצאות, דיונים, סדנאות תרגול ועבודה במחשב האישי.  
 
כמה זמן נמשך הקורס
 
קורס מזכירה בכירה ברוב המכללות נמשך כחמישה חודשים בממוצע .
הלימודים מתקיימים פעם או פעמיים בשבוע , יש אופציה ללימודי בוקר או ערב המתאים לאנשים שעובדים ורוצים לשלב את הקורס תוך כדי עבודתם היומיומית.
 
נושאי לימוד
 
בקורס מזכירה בכירה נלמד כמה וכמה תחומים כמו :תכני מחשב - מאגרי מידע,אבטחת מידע,ניהול רשומות ,כתיבה מנהלית ,ניהול רשומות וארגון תיקיות,סדנאות באנגלית עסקית וכו' .
לעבודה על המחשב יש נתח גדול בתוכן של קורס מזכירה בכירה, המזכירה הבכירה עובדת במרבית יומה על המחשב ולכן היא צריכה לשלוט בתוכנות האופיס, וורד ואקסל בעיקר, היא צריכה לדעת להקליד (ורצוי הקלדה עיוורת), ולהתעסק בדוחות ובמיילים.
 
שכר לימוד 
 
מחירו של קורס מזכירה בכירה ברוב המסודות עומד על 8,000 ש"ח בממוצע .
 
אפשרויות תעסוקה
 
בוגרי הקורס יוכלו להשתלב במגוון רחב של תפקידים בחברות השונות במשק כמו :חברות הייטק,משרדים ממשלתיים,ארגונים,משרדי עורכי דין ועוד.
 
שכר התחלתי ממוצע 
 
כמו במקצועות רבים גם אצל מזכירות בכירות השכר משתנה בהתאם לניסיון ולוותק במקום העבודה.
בשנים הראשונות השכר עומד בין 8,000 ל- 10,000 ש"ח בממוצע ובשנים מתקדמות יותר ניתן להגיע לשכר של 12,000 ש"ח ומעלה בממוצע .
 

קורסים ולימודי תעודה במזכירות רפואית

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי