האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס איפור בסיסי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס איפור בסיסי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי

עולם האיפור הולך ומתפתח בשנים האחרונות במקביל להתפתחות הטכנולוגית ותנופת הבידור והתרבות. אנו דור מוחצן כאשר ישנו דגש רחב על המראה וההופעה החיצונית. בגלל החשיבות הגדולה האיפור משמש אותנו גם במהלך חיי היום יום, גם בבילויים וחגיגות, גם בעבודה, גם בטלוויזיה, בתחום הבידור ובתחום המשמעותי של האירועים. לימודי איפור בסיסי מעניק לסטודנטים ידע רב באיפור על כל סוגיו, ובפרט באיפור האישי ופותח דלת רחבה לעולם האיפור המקצועי שהעבודה בו רק הולכת וגדלה עם השנים.

 

במסגרת לימודי איפור בסיסי הסטודנטים לומדים מושגי בסיס בתחום ובמקביל נלמד הפן התיאורטי בנוסף לפן המעשי שמהווה את החלק הגדול מתוכנית הלימודים. הסטודנטים בקורס לומדים את תורת איפור היום, איפור המוטעם לאירועים, איפור קולנוע טלוויזיה ובמה, איפור לצילומי אומנות, איפור הופעות, איפור אישי, איפור לשעות הערב ועוד.
 
בסיומו של קורס האיפור הבסיסי מקבלים בוגרי הקורס תעודה הפותחת להם את דלתות מקצוע האיפור ועוזרת להם להיכנס לעבודה בתחום. כמו כן הם יוצאים עם תיק עבודות מהקורס שמראה את כישוריהם באופן המוחשי ביותר. אופציות התעסוקה בעולם האיפור הן רבות ומגוונות, במיוחד עם התפתחות התרבות, הצריכה הטלוויזיונית והפקות אירועים. מאפרות יכולות לעסוק במכוני קוסמטיקה למיניהם, באיפור לאירועים כמו למשל חתונות, באיפור לסדרות טלוויזיה, איפור לסרטים, איפור להופעות, איפור לתיאטרון ועוד.
 
בכל שיעור ושיעור במהלך קורס איפור בסיסי נתמקד בנושא שונה. השיעורים שיועברו יעניקו לסטודנטים בקורס ידע מעשי רב שישמש אותם כאשר יעבדו במקצוע בהמשך דרכם. איפור לצילום שחור לבן, איפור לנשים מבוגרות, איפור דראג, איפור עיניים, איפור לתצוגות אופנה, איפור בתקופות זמן שונות, איפור טבעי ועוד. במסגרת השיעורים יתנסו הסטודנטים באופן מעשי ויונחו ע"י המורים הטובים ביותר הקיימים בתחום.

קורסים ולימודי תעודה באיפור בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים