האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס עיצוב אירועים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס עיצוב אירועים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס עיצוב אירועים
 
מכללות ובתי הספר הרבים לעיצוב בישראל הבינו את הפוטנציאל הנמצא בענף האירועים ויצרו עבורו קורסי עיצוב אירועים אשר משלבים את לימודי העיצוב הבסיסיים עם אלמנטים עיצוביים מתחום האירועים בארץ. ולכן מקצוע עיצוב האירועים הפך לאחד מהמקצועות הנחשבים לחשובים בתחום האירועים, רבים הבינו כי למעצב האירועים השפעה שהיא קריטית על אופי האירוע ועל הצורה בו הוא התנהל.
 
משך הזמן שנמשך קורס עיצוב אירועים הוא בין שלושה חודשים לשנה במסגרת שיעורים בודדים המתבצעים פעם אחת בשבוע. באופן כללי, לקבלה לקורס עיצוב אירועים אין תנאיי קבלה מיוחדים אולם סטודנטים שנחשפו בעבר ללימודי עיצוב בתחומים שונים, יכולים לראות בזה כיתרון שיש להם על אחרים. בסיום הלימודים, הבוגרים מקבלים תעודת סיום קורס ויכולים להשתלב בתחום של עיצוב גני אירועים כמו: חתונות, כנסים או תערוכות. הבוגרים יוכלו לעבוד בתעשייה של עיצוב אירועים הן כמעצבים עצמאיים והן כמעצבים שעובדים תחת חברה או ארגון מהמובילים בתחום.
 
מה לומדים בקורסי עיצוב אירועים?
 
במסגרת תוכנית הלימודים בקורס הסטודנטים ירכשו במקביל גם את הכלים התיאורטיים וגם את המעשיים בתחום העיצוב. במהלך שיעורי המבוא יעבירו לסטודנטים תכנים בסיסיים בנושאים כגון מבנה, צורה וקומפוזיציה. הסדנאות המעשיות תורמות להבנה מעמיקה יותר של טכניקות וסקיצות מקצועיות של חלל ומרחב, חומרים, בדים, טקסטורות, וטכניקות עיצוב שונות ותורמות להבנה של המשך החומר הנלמד. הסטודנטים יצברו ידע ומיומנות באמצעות עבודה עם תוכנות עיצוב ממוחשבות כגון: 3D studio max  Photoshop ,Flash. מאחר והתחום המדובר הוא מעשי, הכיתות כוללות מספר קטן של תלמידים וכאר מתייחסים למרצים של הקורסים, מדובר באנשי מקצוע וותיקים ומוכשרים בעלי ניסיון רב בתחום של הדרכה.
 
במידה ואתם מעוניינים למצוא את קורס עיצוב אירועים הטוב ביותר עבורכם, במהלך ביצוע סקר השוק, וודאו כי השיעורים מועברים בסטודיו מקצועי אשר כולל את מירב החומרים והכלים לעריכת עיצובים. כמו למשל בגני אירועים: עיצוב שולחנות, עיצוב חופה, עיצוב אזור קבלת הפנים של האורחים ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה בניהול, עיצוב והפקת אירועים בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים