האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הכשרת מאמנים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בהכשרת מאמנים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
כיום מקצוע האימון האישי הפך לנפוץ ולמקובל, יותר ויותר אנשים נעזרים במאמנים אישיים כדי לפתור בעיות במשפחה, בעסק או בתהליכים מסוימים בחיים. המאמן עוזר לאדם שמבקש את שירותיו בהגדרת מטרות ופתרונות לבעיות. כמו כן, המאמן מקשיב לרצונו ולצרכיו של המתאמן ומפשט את השינוי או מנגיש אותו עבור המתאמן, ממש כמו מאמן כושר שבונה תוכנית אימונים ממוקדת מטרה. התהליך הופך לחווייתי וללימודי כשהמתאמן נמצא בכל רגע נתון במקום טוב יותר מהמקום שהיה בו לפני כן. כאשר מטפחים שינוי מסוים בהתנהגות, זה בא על חשבון האחר וכך מחלישים את ההתנהגות הבלתי רצויה, ומקימים במקומה התנהגות רצויה וחדשה.
 
מטרת האימון הינה  לשנות הרגלים או תפישות וצמצום הפער בין המצוי בחייו של המתאמן לרצוי לו. האימון יכול להיעשות בנוסף לטיפול פסיכולוגי כמו גם באופן עצמאי -  כאשר ההתמקדות היא בסימון מטרות ולהשגתן. המתאמן ילמד כיצד להשיג את המטרות דרך ההצלחות הקטנות בליווי המאמן ומאוחר יותר יבצע אותן לבדו ללא עזרה במאמן.
 
 
מה לומדים?
 
תוכנית הלימודים תהיה בנויה על ידי היכרות עם הרקע של המתאמן, הגדרת מטרות הטיפול, סקירת המצב הקיים, בניית תוכנית אימון והקניית כלים בתחום המבוקש ולעתים גם בזמן מוגדר, ליווי שוטף של המאמן לתוכנית ולמתאמן לאורך התקופה, שינוי תוכניות בהתאם למציאות הנרקמת בשטח ועוד. כל מאמן רואה לנגד עיניו את שיטתו - שלו שתגרום על פי תורתו להביא להצלחה המתאמן. על כן, קורס למאמנים אישיים יהיה בנוי מסדנאות חווייתיות שונות מלבד תוכן עיוני בסיסי המשמש למאמן האישי.
ניתן לומר, כי תחום האימון מתחלק לחמישה תתי נושאים - האימון האישי שנועד לעזור לאדם להשתפר ולהגיע אל מטרותיו האישיות, האימון המשפחתי - לבניית מסגרת תקציבית המנוהלת בצורה נכונה, האימון העסקי - ממוקד בעסק ובעובדיו לשיפור ההישגים העסקיים, אימון זוגות - לפתירת משברים בין שניים, והאימון התעסוקתי.
 

קורסים ולימודי תעודה בקוא'צינג, אימון בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים