האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס אימון אישי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס אימון אישי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס אימון אישי

בתקופה זו, אשר חלה עלייה במודעות לאפשרות שלנו ליצור פריצות דרך משמעותיות בחיינו, עלה תחום האימון (Coaching) כאמצעי יעיל לסגירת הפער בין המקום שבו אני נמצא למקום שבו אני רוצה להיות. האימון (coaching) הוא כלי אפקטיבי רב עצמה, שיכול לקרב את המתאמנים למטרות שונות שהם מציבים לעצמם. האימון מיועד לכל אדם שרוצה להשיג יותר מחייו ולמי ששואף לממש את רצונותיו, שאיפותיו וחלומותיו בתחום האישי ובתחום העסקי. מסגרת האימון האישי (Coaching) הפכה פופולארית מאד בשנים האחרונות וקיים לה ביקוש רב בקרב משפחות, יחידים, בתי עסק וחברות, השוכרים מאמן אישי שיסייע בליווי, הנחייה, הדרכה וייעוץ מקצועי.

קורס אימון אישי עוסק בעולם העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם. במידה והמתאמן מתמיד וממלא את המשימות, הוא יגיע למטרה ויגשים את החזון שהוא הציב לפניו. המשמעות של להיות מאמן אישי, היא להיות שותף בחוויית יצירה הדדית הנושאת תוצאות, מספקת וממלאת את שני הצדדים. המאמן האישי תורם מניסיונו ומן הידע המקצועי שלו למתאמן וכך ממלא תפקיד חשוב בהתפתחותו ובהגשמתו האישית.

 

מה כולל קורס אימון אישי

קורס אימון אישי כולל לימוד עיוני וכן לימוד מעשי עם סיטואציות ומשחקי תפקידים של מאמן ומאומן. הלימודים כוללים הרצאות פרונטאליות, משחקי תפקידים, סימולציות וכן התנסות מעשית באימון אישי. בין הנושאים הנלמדים בקורס אימון אישי: הטמעת ויישום עקרונות בחיי המתאמן, בניית חזון אישי ומטרות המלווים בשלבים בדרך להגשמה, ליווי בדרך להגשמת החזון, בניית תוכנית פעולה אישית תוך התמודדות עם מנגנוני הגנה וחסמים ועוד. הקורס נלמד בדרך כלל בהיקף של בין 130-150 שעות לימודי אקדמיות, הכוללות בין 30-40 שעות לימוד אקדמיות של התנסות מעשית באימון אישי, המלווה בקבלת הדרכה סדירה ופיקוח. בסיום קורס אימון אישי מקבלים התלמידים תעודת מוסמך לאימון אישי.

 

קורסים ולימודי תעודה בקוא'צינג, אימון בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים