האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מה עושים עם תואר בהנדסה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במה עושים עם תואר בהנדסה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מה עושים עם תואר בהנדסה
 
בשנים האחרונות עלה הביקוש למקצועות ההנדסה באופן משמעותי. רבים הבינו את הפוטנציאל הכלכלי שיש במקצועות ההנדסה ובעקבות כך נרשמים למסלולים שונים במסגרת לימודי הנדסה, ולמרות שאינם באמת יודעים מה עושים עם תואר בהנדסה, הם עדיין בוחרים ללמוד מקצוע זה כאשר השיקול המרכזי אשר מוביל אותם הוא מה שמחכה להם בסוף הלימודים –שכר גבוה ותנאים טובים. נשאלת איפוא השאלה- מה עושים עם תואר בהנדסה והאם באמת זה משתלם ללמוד את זה?
 
על הלימודים ואחריהם
 
תחום ההנדסה זהו תחום רחב היקף אשר כולל בתוכו את כל תחומי ההנדסה השונים. כמעט כל דבר שמקיף את חיינו כיום נוצר ומושפע מתחום ההנדסה ובמסגרת ניתן להתמחות וללמוד מגוון תחומי הנדסה, ביניהם: לימודי הנדסת חשמל, לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי  הנדסת תוכנה, לימודי הנדסת אווירונאוטיקה לימודי הנדסת מחשבים, לימודי הנדסת מכונות, לימודי הנדסת סביבה, לימודי הנדסת בניין, לימודי הנדסה כימית, לימודי הנדסת אלקטרוניקה, לימודי הנדסת מים ועוד מגוון תחומי הנדסה שונים ומגוונים כאשר כל אחד מתחומי הלימוד עוסק בענף אחר לגמרי. לעתים יש תחומי הנדסה חופפים (כמו הנדסת חשמל ואלקטרוניקה)  ולעתים אין שום קשר בין מקצועות ההנדסה ( כמו הנדסת בניין והנדסת אווירונאוטיקה).
 
במסגרת לימודי הנדסה תצטרכו לבחור אחד מתחומי הלימוד ההנדסיים המופיעים לעיל ובו תתמחו. הלימודים אורכים 4 שנים כאשר עם סיום הלימודים תקבלו תעודת מהנדס בהתאם לתחום אותו למדתם. מי שרוצה לדעת יותר על מה עושים עם תואר בהנדסה מבחינת אפשרויות תעסוקה, צריך קודם כל לבחור תחום לימודים אליו הוא נמשך, רק לאחר מכן מוטב שיתסכל באפשרויות התעסוקה של תחום זה ויראה אם זה מדבר אליו.
 
 

לימודי תואר ראשון בלימודי הנדסה כללי בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים