האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי טווינא

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי טווינא
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי טווינא
 
ברפואה הסינית ישנם מספר רב של שיטות טיפול העוסקות בהזרמה ושחרור של אנרגיות, טווינא הינה שיטת עיסוי ברפואה הסינית, העיסוי מתבצע על נקודות אנרגיה הפזורות לאורך כל גוף האדם. מטרתו של טיפול טווינא היא לפזר את האנרגיה לאורך כל הגוף, כך שעל ידי שחרור האנרגיה ישתחררו חסימות של איברים פנימיים, תמנע מרעלים בגוף היכולת להתפתח ועל ידי כך גם ישתפר כושר הריפוי של הגוף. לרוב טיפול בטווינא בה בנוסף או בהמשך לאבחון וטיפול בבעיה רפואית בגוף האדם, אך ישנם גם מקרים שהטווינא משמשת ככלי ראשון ויחיד לטיפול בבעיה.
 
טיפול בטווינא מאופיין כאגרסיבי וכאנרגטי, מטפל בטווינא צריך כוח רב מכיוון שכדי שהטיפול יהיה אפקטיבי יש צורך בלחיצות ובעיסוי נמרץ וחזק אפילו יותר מזה של העיסוי השוודי, הטיפול מתבצע בעזרת כפות הידיים, הזרועות והמרפקים של המטפל, הטווינא שונה מכל עיסוי אחר בכך שהיא יכולה לטפל בבעיות ספציפיות בגוף האדם, ולכן לפני כל טיפול על המטפל להבין מה מקור הבעיה, איפה יש כאבים ובעזרת המידע הזה להתאים את הטיפול בטווינא, במסגרת לימודי טווינא לומדים התלמידים מהו הטיפול האפקטיבי ביותר לבעיות פיזיולוגיות כמו כאבי ראש, שרירים תפוסים, דלקות, כאבי גב, בעיות במעיים ועוד ועוד. בנוסף לטיפול בבעיות טווינא גם עוזרת במנע של מחלות וכאבים, מכיוון שפעולות הטווינא מחזירה את האיזון לגוף על ידי זרימה חדשה של אנרגיה בתוך גוף האדם.
 
לימודי טווינא כוללים מידע שנאגר לאורך אלפי שנים, בכדי להירשם ללימודי טווינא יש צורך בלמידת היסודות של הרפואה הסינית ורק אחר כך ניתן ללמוד את הטכניקות הקשורות לטווינא, בלימודי טווינא תקבלו את כל המידע הדרוש לכם בכדי להיות מטפלים בטווינא החל מעיסוי, מתיחות, פילוסופיה של הטווינא ושל הרפואה הסינית, עקרונות הטיפול, טכניקות, אנטומיה ופיזיולוגיה, כיצד לאבחן בעיות ועוד ועוד, לימודי טווינא מאוד מורכבים ומעניינים, משך הלימודים הינו 3 שנים במסגרתם יקבלו התלמידים את כל המידע הנחוץ להם בכדי להפוך למטפלי טווינא, לאחר הלימודים יקבלו התלמידים תעודת מטפל בטווינא.
 

קורסים ולימודי תעודה בשיאצו וטווינה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים