האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי אימון אישי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי אימון אישי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מטרת לימודי אימון אישי היא לאפשר לתלמידים לרכוש ידע תיאורטי ומעשי בתחום האימון לפיתוח הפוטנציאל האישי תוך יצירה לשינוי. בתום קורס אימון אישי, המשתלמים יהיו מצוידים בכלים אפקטיביים לביצוע תהליכי אימון מקצועיים. בדרך כלל הלימודים מורכבים משני חלקים: תיאוריה ופרקטיקה. 
 
לימודי אימון אישי מיועדים לכל אדם שרוצה להשיג יותר מחייו ולמי ששואף לממש רצונות, שאיפות וחלומות בתחום האישי ובתחום העסקי. הקואצ'ינג האישי מתאים לכל אדם הנמצא במקום בו הוא מרגיש "תקוע" ורוצה לשנות, לגדול, לפרוח. האימון עוסק בעולם העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, ואין ספק כי אם המתאמן מתמיד וממלא את המשימות , הוא יגיע למטרה ויגשים את החזון. להיות מאמן אישי, זה להיות שותף בחוויית יצירה הדדית משותפת הנושאת תוצאות, מספקת וממלאת את שני הצדדים. המאמן האישי תורם מניסיונו ומן הידע המקצועי שלו למתאמן ובכך ממלא תפקיד חשוב בהתפתחותו. מדובר, אם כן, במקצוע שהוא למעשה שליחות מלאה בסיפוק.
 
 

מה לומדים?

לימודים עיוניים: מהו המושג "אימון"?
מודלים: מודלים תיאורטיים ומודלים יישומיים בתחום האימון אישי, ארגוני אימון מהעולם וה"אני מאמין" שלהם, הגדרת מטרת תהליך האימון, התמודדות עם משבר בתהליך באימון, התמודדות מול התנגדויות המאומן ועוד.
לימודים מעשיים: שלב סופרוויזן שבו התלמיד מתחיל לאמן תחת פיקוח וליווי ל-6 מתאמנים ראשונים.
 
 

כמה זמן לומדים?

ישנן דרישות שנקבעו על ידי הלשכה למאמנים בישראל שהיא בעצם הנציגות הרשמית בישראל של בעלי המקצוע בתחום האימון. דרישת הלשכה היא: לימודים בהיקף של כ-175 שעות אקדמיות (שעה אקדמית = 45 דקות), ובנוסף יצטרכו הסטודנטים לעבור התמחות מעשית בהיקף של 100 שעות.
 
 

איפה עובדים?

הבוגרים של לימודי אימון אישי יוכלו לעסוק בתחום האימון הן באופן פרטי והן במגזר הציבורי, בנוסף הם יוכלו לספק שירותים שונים לארגונים ולחברות וגם להשתלב בתחום החינוך הלא פורמאלי כגון: עמותות, פעילויות קהילתיות, קבוצות תמיכה וכו'.

לימודי של אימון אישי מוצעים במגוון מכללות ובתי ספר ברחבי הארץ. הלימוד במסלולים הנ"ל הם בעל פוטנציאל לפתיחת דלתות רבות בעולם התעסוקה ומאפשרים לצמוח עסקית וכלכלית בתוך ארגונים שונים, או לחילופין לספק שירותים עצמאיים במגוון של התמחויות.

בוגרי קורס אימון אישי שיצברו ניסיון מקצועי עשיר ויהיו בעלי ידע רב בתחום, עשויים להציע את מועמדותם למגוון משרות הדרכה והוראה במכללות שמתמחות בלימודי אימון, כך הם יוכלו להעביר מהידע שלהם לדור הבא של המאמנים האישיים וגם להתפרנס מהמקצוע שהם בחרו.
 
 
כמה מרוויחים?
נושא השכר משתנה ותלוי אם מדובר על אימון באופן פרטי בקליניקה עצמאית או כשכירים בחברה או ארגון. שכיר ירוויח בהתאם להשכלה ולתחום אותו יבחר. בשנים הראשונות אחרי הלימודים רוב הבוגרים יעדיפו לעבוד כשכירים ע"מ לצבור נסיון ורקורד מקצועי משמעותי. כעבור כמה שנות נסיון ניתן לפתוח קליניקה עצמאית. מאמן אישי מתחיל יכול לדרוש סכומים שנעים בין 200-250 ש"ח לטיפול ועם הזמן ואחרי שיצברו נסיון מעשי יכולו לדרוש גם 350-400 ש"ח לטיפול בודד.
 
 

קורסים ולימודי תעודה בקוא'צינג, אימון בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים