072-3300504

לימודי אימון אישי

מטרת לימודי אימון אישי היא לאפשר לתלמידים לרכוש ידע תיאורטי ומעשי בתחום האימון לפיתוח הפוטנציאל האישי תוך יצירה לשינוי. בתום קורס אימון אישי, המשתלמים יהיו מצוידים בכלים אפקטיביים לביצוע תהליכי אימון מקצועיים. בדרך כלל הלימודים מורכבים משני חלקים: תיאוריה ופרקטיקה. 
 
לימודי אימון אישי מיועדים לכל אדם שרוצה להשיג יותר מחייו ולמי ששואף לממש רצונות, שאיפות וחלומות בתחום האישי ובתחום העסקי. הקואצ'ינג האישי מתאים לכל אדם הנמצא במקום בו הוא מרגיש "תקוע" ורוצה לשנות, לגדול, לפרוח. האימון עוסק בעולם העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, ואין ספק כי אם המתאמן מתמיד וממלא את המשימות , הוא יגיע למטרה ויגשים את החזון. להיות מאמן אישי, זה להיות שותף בחוויית יצירה הדדית משותפת הנושאת תוצאות, מספקת וממלאת את שני הצדדים. המאמן האישי תורם מניסיונו ומן הידע המקצועי שלו למתאמן ובכך ממלא תפקיד חשוב בהתפתחותו. מדובר, אם כן, במקצוע שהוא למעשה שליחות מלאה בסיפוק.
 
 

מה לומדים?

לימודים עיוניים: מהו המושג "אימון"?
מודלים: מודלים תיאורטיים ומודלים יישומיים בתחום האימון אישי, ארגוני אימון מהעולם וה"אני מאמין" שלהם, הגדרת מטרת תהליך האימון, התמודדות עם משבר בתהליך באימון, התמודדות מול התנגדויות המאומן ועוד.
לימודים מעשיים: שלב סופרוויזן שבו התלמיד מתחיל לאמן תחת פיקוח וליווי ל-6 מתאמנים ראשונים.
 
 

כמה זמן לומדים?

ישנן דרישות שנקבעו על ידי הלשכה למאמנים בישראל שהיא בעצם הנציגות הרשמית בישראל של בעלי המקצוע בתחום האימון. דרישת הלשכה היא: לימודים בהיקף של כ-175 שעות אקדמיות (שעה אקדמית = 45 דקות), ובנוסף יצטרכו הסטודנטים לעבור התמחות מעשית בהיקף של 100 שעות.
 
 

איפה עובדים?

הבוגרים של לימודי אימון אישי יוכלו לעסוק בתחום האימון הן באופן פרטי והן במגזר הציבורי, בנוסף הם יוכלו לספק שירותים שונים לארגונים ולחברות וגם להשתלב בתחום החינוך הלא פורמאלי כגון: עמותות, פעילויות קהילתיות, קבוצות תמיכה וכו'.

לימודי של אימון אישי מוצעים במגוון מכללות ובתי ספר ברחבי הארץ. הלימוד במסלולים הנ"ל הם בעל פוטנציאל לפתיחת דלתות רבות בעולם התעסוקה ומאפשרים לצמוח עסקית וכלכלית בתוך ארגונים שונים, או לחילופין לספק שירותים עצמאיים במגוון של התמחויות.

בוגרי קורס אימון אישי שיצברו ניסיון מקצועי עשיר ויהיו בעלי ידע רב בתחום, עשויים להציע את מועמדותם למגוון משרות הדרכה והוראה במכללות שמתמחות בלימודי אימון, כך הם יוכלו להעביר מהידע שלהם לדור הבא של המאמנים האישיים וגם להתפרנס מהמקצוע שהם בחרו.
 
 
כמה מרוויחים?
נושא השכר משתנה ותלוי אם מדובר על אימון באופן פרטי בקליניקה עצמאית או כשכירים בחברה או ארגון. שכיר ירוויח בהתאם להשכלה ולתחום אותו יבחר. בשנים הראשונות אחרי הלימודים רוב הבוגרים יעדיפו לעבוד כשכירים ע"מ לצבור נסיון ורקורד מקצועי משמעותי. כעבור כמה שנות נסיון ניתן לפתוח קליניקה עצמאית. מאמן אישי מתחיל יכול לדרוש סכומים שנעים בין 200-250 ש"ח לטיפול ועם הזמן ואחרי שיצברו נסיון מעשי יכולו לדרוש גם 350-400 ש"ח לטיפול בודד.
 
 
מעניין אותך לימודי אימון אישי?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בקוא'צינג, אימון בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד קוא'צינג, אימון לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד