האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

טלמרקטינג

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בטלמרקטינג
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תיאור המקצוע
מה זה בכלל?
עובד טלמרקטינג משווק מוצרים ושירותים שונים ומוכר אותם באמצעות הטלפון. העובד ממלא תפקיד של מוקדן מכירות, כאשר הוא מבצע שיחות למספרי טלפון אקראיים, או על פי פילוח שוק מסוים שניתן לו מראש, במטרה להציע מבצעים אטרקטיביים (יותר או פחות) למוצר אותו התבקש לקדם - ויהיה זה מסלול חדש של ספקית סלולר, מנוי לעיתון או מגזין, בר מים מינרליים או אפילו מצע של מפלגה או מועמד פוליטי. התפקיד משלב פניה אל הלקוח או - אם מדובר במוקד שיחות נכנסות - קבלת שיחה ממנו, הצגת החברה ומוצריה וניהול משא ומתן באשר למחיר ולתנאים המלאים. כמו כן משמש הטלמרקטינג ככלי לבדיקות השוק לפני החדרת מוצר חדש.
מה הן דרישות הקדם?
אין.
זה מתאים לי?
לרוב מדובר בעבודה משרדית במשמרות. העבודה דורשת לדבר הרבה בטלפון, ועל מוקדן המכירות להיות אדיב ללקוחותיו, נעים הליכות, משכנע, דוחף לסגירת מכירה, בעל יכולת התנסחות טובה בעל פה ובכתב ובעל יכולת שכנוע. עליו לדעת לעשות שימוש במאגרי מידע, ולשלוט בתוכנות Office השונות וביישומי אינטרנט. זהו תפקיד שדורש הגדלת ראש ומשמעת עצמית.
המעסיקים הבולטים:
המעסיקים הפוטנציאליים מתחלקים לשתי קטגוריות: חברות גדולות שמחזיקות במחלקת טלמרקטינג משלהן, והן המעסיקות הישירות של העובדים; חברות כוח אדם וחברות טלמרקטינג וסקרי שוק, שמבצעות מחקרים, סקרי דעת קהל ומציעות מכירות עבור חברות אחרות שמזמינות מהם את השירות.
משכורות:
לרוב מדובר במשכורת המשלבת שכר בסיס ועמלות. המשכורות המקובלות הן 6,000-7,000 שקלים בחודש למוקדם מכירות בעל עד שנתיים ניסיון, 7,000-10,000 שקלים בחודש לאיש שיווק טלפוני בעל שתיים-שלוש שנות ניסיון ו-10,000-15,000 שקלים בחודש למקדם שיווק בעל 3-5 שנות ניסיון.
הכשרה ותעודות
הכשרה ולימודים
ניתן להירשם לקורסי העשרה, בהם נלמדים טיפים איך להיות מוכרן טוב יותר
כרטיס ביקור
הכשרה ולימודים
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי