האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

וובמאסטר

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בוובמאסטר
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תיאור המקצוע
מה זה בכלל?
תפקידו של הוובמאסטר הוא לנהל אתרי אינטרנט מבחינה טכנית, לבנות את כל היישומים באתר, לאפיין את תהליך הבנייה של האתר, לתפעל באופן קבוע את האתר ולבדוק את תקינותו.
מה הן דרישות הקדם?
אין דרישת קדם כדי להתחיל לעבוד במקצוע. עם זאת, באתרי אינטרנט גדולים דורשים לעיתים - פרט לניסיון בתכנות - תעודת וובמאסטר או תואר אקדמי במדעי המחשב או הנדסת תוכנה.
זה מתאים לי?
תכונות אופי נדרשות: ריכוז, כושר לימוד עצמי, משמעת עצמית, יכולת לעבוד שעות ארוכות מול מחשב, התמודדות עם דד- ליינים ולחץ זמנים. העבודה עצמה מאופיינת כעבודה משרדית בסביבה נוחה, חמישה ימי עבודה בשבוע, בדרך כלל בשעות קבועות. בזמן פרוייקטים גדולים ושדרוגים במערכות המחשוב, כרוך התפקיד בשעות עבודה ארוכות ורציפות בתנאי לחץ. בחלק מהמקרים הולכת ונפוצה עבודה מרחוק (למשל, מהבית), בדרך כלל באמצעות חיבור חיצוני לרשתות התקשורת. עבודה ארוכה מול מחשב עלולה להביא לרגישות בעיניים, אי נוחות בגב ובעיות בידיים ובשורשי כף היד.
מידע על הענף
מספר מועסקים:
על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2005 עבדו כמעט 57 אלף איש כהנדסאי מחשב, טכנאי מחשב ומתכנתים.
הכשרה ותעודות
הכשרה ולימודים
ניתן לרכוש השכלה אקדמית במדעי המחשב או בהנדסת תוכנה, במבחר מכללות ללימודי מחשבים. משך הלימודים לתואר נע בין שלוש לארבע שנים, ואם מדובר בקורסי מחשב בודדים - אורכם נע בין שלושה לשישה חודשים.
כרטיס ביקור
הכשרה ולימודים
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי