האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

חינוך גופני

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בחינוך גופני
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תיאור המקצוע
מה זה בכלל?
המורה מאמן את תלמידיו ומחדיר בהם את המודעות לחשיבות התנועה והפעילות הגופנית. בדרך כלל מדובר במודעות מעשית - כלומר, שיעורי ספורט בהם התלמידים מבצעים פעילות גופנית מסוגים שונים, ועל המורה להשגיח עליהם על מנת למנוע פציעות או פגיעות. חלק נוסף מתפקידו של המורה לחינוך גופני הוא מניעת אלימות בין התלמידים. מורים לחינוך גופני יכולים להשתלב גם במקומות עבודה פרטיים כמו חדרי כושר, מתנ"סים, מרכזים לטיפול באוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים, ואף לעסוק כיועצים בחברות היי-טק המבקשות להפוך את סביבת העבודה שלהן לארגונומית יותר וכו'.
מה הן דרישות הקדם?
כושר גופני
זה מתאים לי?
מדובר בעבודה עם ילדים בגילאים שונים ועל כן היא דורשת סבלנות מרבית, וחיבה בסיסית לילדים. המורה צריך לשמש דוגמה לתלמידיו ולהתייחס אליהם ברגישות גם בזמן גיל ההתבגרות.
משכורות:
שכר הבסיס של המורים נמוך מאד - כ-3,000-5,000 שקל בחודש לבעלי ותק. גמולים, השתלמויות ותוספות שכר שונות משפרים במקצת את המצב.
הכשרה ותעודות
הכשרה ולימודים
הלימודים לתואר כוללים לימודי יסוד: אנטומיה, פיסיולוגיה, פיסיולוגיה של המאמץ ועוד. חלק נוסף בלימודים הם שיעורי הבחירה, שמקנים למורים תעודת מדריך בענף הספורט אותו בחרו ללמוד (כדורסל, מדריך כדורעף, מדריך חדר כושר וכו'). כמו כן מוקדשות שעות לימוד לנושאים כמו טיפוח היציבה. תהליך ההכשרה נותן מקום של כבוד גם להתנסות המעשית, והמורים הצעירים מלווים על ידי צוות מדריכים שמשגיח עליהם ועוקב אחריהם, וממלא משוב לגבי ביצועיהם מול הכיתה.
כרטיס ביקור
הכשרה ולימודים
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי