האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

למה כדאי לך לעשות קורס תלת מימד

קורס זה מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד את היסודות של עיצוב תלת מימד. זה מיועד למתחילים ואינו מצריך ידע מוקדם בעיצוב תלת מימד או אנימציה. בקורס תל מימד תלמדו כיצד ליצור סצנה תלת מימדית מאפס.
וואלה! יורם לימודים |
קורס זה מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד את היסודות של עיצוב תלת מימד. זה מיועד למתחילים ואינו מצריך ידע מוקדם בעיצוב תלת מימד או אנימציה. בקורס תל מימד תלמדו כיצד ליצור סצנה תלת מימדית מאפס.
הקורס מחולק בעיקרו לשני חלקים: 
חלק 1: מבוא למידול ורינדור תלת מימד -חומר מבוא על מה עוסק מידול תלת מימד וההיסטוריה שלו. -חיבור סצנה קיימת למודל תלת מימד. -הבנת ייצוג אובייקטים בחלל תלת מימדי. -צומת, איחוד, הבדל, השלכה לעומת פרספקטיבה. - ייבוא וייצוא דגמי תלת מימד.
כלי עיצוב מצולעים נפוצים. -יצירת מודל תלת מימדי פשוט ב-Autodesk Maya 
חלק 2: מודלים מתקדמים לסצנות - עיצוב אובייקטים חדשים עם מושגים בסיסיים של כישורי עיצוב מצולעים. -וגילוף משטחים עם כלי המברשת המצולע -יישום פעולות בוליאניות ליצירת מורכבות יותר. גיאומטריה – הבנת ההבדל בין אובייקטים פרימיטיביים לרשת – יצירת מודל קשה יותר על ידי שימוש טוב יותר ברשתות לעומת פרימיטיביות. - השתמש בשינויים בכלים כגון Sculpt, Extrude, Boolean ו-Bevel

יתרונות ותועלות  בלימודי תלת מימד

לימוד תלת מימד ועיצוב תלת מימד הוא תהליך תובעני, הגוזל זמן יקר. עם זאת, הצגת תוכנת עיצוב תלת מימד הפכה את התהליך הזה להרבה יותר קל ומהיר. ישנן תוכנות תלת מימד רבות ושונות בהן תוכלו להשתמש כדי ליצור מודלים: Maya, Cinema 4D, בלנדר וכו'. כיצד ליצור אובייקטים תלת ממדיים באמצעות תוכנת מידול.
תלמד איך לעבוד עם תוכנות שונות ליצירת מודלים תלת ממדיים. נלמד את ההבדל בין עיצוב דו ממדי לתלת מימדי. כיצד לייבא תמונה דו-ממדית לתוכנת תלת-ממד. כיצד ליצור אובייקטים תלת ממדיים באמצעות. תוכנת עיצוב מבוא לתוכנת CAD. תלמד איך לעבוד עם תוכנות שונות ליצירת מודלים תלת ממדיים, ואיך לייבא תמונה דו-ממדית לתוכנת תלת-ממד בצורה האפקטיבית ביותר.

אז מדוע להצטרף לקורס

מטרת הקורס היא להציג את היסודות של עיצוב תלת מימד ולהראות לכם כיצד לעבוד עם התוכנות השונות הללו. מבוא לעיצוב תלת מימד קורס זה מיועד לכל מי שרוצה לדעת את היסודות של עיצוב תלת מימד. אם אתם מעוניינים לקחת קורס זה, חשוב שתחזיקו בכישורי מחשב בסיסיים כמו שימוש באפליקציית עריכת תמונות, שימוש בדפדפן אינטרנט ואיך להשתמש בעכבר המחשב בצורה זריזה ומהירה.
בנוסף, אם יש לך גישה לספרייה עם תוכנת עיצוב תלת מימדית, תוכנות אלו יהיו זמינות לשימוש.
מה תלמד איך לעבוד עם תוכנות שונות ליצירת מודלים תלת ממדיים. ההבדל בין עיצוב דו ממדי לתלת מימדי. כיצד לייבא תמונה דו מימדית לתוכנה תלת מימדית. תוכנת מידול. תלמד איך לעבוד עם תוכנות שונות.
ובנוסף נציג את כלל היסודות של עיצוב תלת מימד. אנו נראה לך כיצד ליצור מודלים תלת מימדיים במגוון תוכנות שונות, כולל עיצוב דמויות, חבלול, לימוד אנימציה ממוחשבת ופוסט-פרודקשן.
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים