יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על Wall Street English

העולם של היום מבוסס יותר מתמיד על תקשורת בשפה האנגלית. היכולת שלנו לדבר אנגלית בביטחון היא כרטיס הכניסה שלנו לעולם הזה. הביטחון בשפה האנגלית פותח בפנינו עולם של אפשרויות בלתי מוגבלות מטיול בעולם ועד מסלולי לימוד מגוונים, קידומי קריירה בארץ ובחו"ל ועסקים חובקי-עולם. אנחנו בוול סטריט מתחייבים להעניק לך ביטחון באנגלית.

שיטת הלימוד של וולסטריט היא שיטה בינלאומית וייחודית אשר פותחה ע"י מיטב חוקרי השפה ומשלבת בין מספר מטודולוגיות לימוד היוצרות את השיטה היעילה ביותר להרכשת השפה אנגלית, עם תוצאות מוכחות !
איך אנחנו יודעים שהשיטה עובדת? לוול סטריט העולמית מעל 400 מרכזים ב-28 מדינות בעולם, מליוני בוגרים ואלפי תלמידים שפוקדים יום יום את סניפי החברה ברחבי העולם.

מה הייחודיות שלנו:

שיטת הלימוד של וול סטריט: שיטה אחת, ייתרונות רבים
סוד הקסם של שיטת הלימוד בוול-סטריט הוא שילוב בין מגוון טכניקות למידה לצורך מיקסום היכולת שלכם לתרגול וידיעת השפה האנגלית בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. שיטת הלימוד של וולסטריט מוגדרת כשיטת הלמידה הטיבעית (Natural Learning) המדמה את האופן שבו ילדים רוכשים את שפת האם שלהם - בטבעיות, תוך דגש על שמיעה ודיבור, ורק לאחר מכן על קריאה וכתיבה. שיטה זו מוכחת כיעילה ביותר ללימוד שפה.
לשיטת הלימוד של וול סטריט 3 יתרונות מובהקים:

1. פרסונליות - התלמיד במרכז. השיטה מותאמת לכל תלמיד בהתאם לחוזקות והאתגרים שלו. טכנולוגיות הלמידה המתקדמות מאפשרות לימוד מכל מקום, בכל זמן ובהתאם לאופי החיים ולקצב ההתקדמות האישי שלו. התלמידים מקבלים עזרה אישית וצמודה ממורים מנוסים דוברי אנגלית כשפת אם ובהתאם לרמתם האישית.

2. אינטראקטיביות - תוכנית הלימודים של וול סטריט מציעה חוויית לימודים המשלבת דיאלוג אקטיבי שכולה מתנהלת באנגלית, החל מההתנהלות בסניף ועד מפגשים אינטראקטיביים וסיטואציות יומיומיות מגוונות המשולבות כחלק מתוכנית הלימוד. הלימודים האינטראקטיביים כוללים בין היתר שיעורי השלמה חווייתיים, מחוץ ובתוך הסניפים, המדמים חוויות יומיומיות ותכנים מעשירים ומהנים, והכל תוך היזון חוזר ובאנגלית.

3. שימושיות - מבוסס על חשיפה מובנית לשפה החל מסביבת הלימודים אשר כולה מתנהלת באנגלית. כל הזמן. כך מתנסים התלמידים בשפה באופן מתמשך ובלתי פוסק ומתרגלים אותה בהקשרים של החיים האמיתיים.
אנגלית היא "שפת ההזדמנויות" והיא מקנה לכל מי ששולט בה נקודת פתיחה טובה יותר לחיים. אז אם גם לכם יש חלום להפוך לדוברי אנגלית, הגיע הזמן שתאמצו את הדרך המוכחת ללימוד השפה.

אז למה וולסטריט? כי עם וול סטריט יש לך הביטחון שאתה רוכש את האנגלית שלך מאירגון בינלאומי המוכר גלובלית.

אנחנו בוולסטריט מציעים לך:
שיטה מוכחת
השיטה שלנו משלבת בין מיטב הטניקות ללימוד השפה על מנת למקסם את ההצלחה שלך בלימוד השפה אנגלית.

חוויה הוליסטית
מהרגע שנכנסת בשערי הסניף הכל מתנהל באנגלית בלבד.

מורים מוסמכים ומנוסים
אתה תלמד עם המורים המיומנים ביותר, מוסמכים, מנוסים ודוברי שפת אם.

גמישות
אתה מחליט מתי אתה רוצה ללמוד.

פרסונליות
תתחיל את הלימודים בדיוק ברמה הנכונה והמתאימה לך. תלמד בכיתות קטנות ועם אנשים ברמה שלך בדיוק והצוות שלנו יהיה שם לתמוך בך בכל שלב במסע שלך לרכישת השפה האנגלית.

אמון
אנחנו מלמדים אנגלית מאז 1972 עבדנו בצמוד לחברות מובילות בתחום ההשכלה כמו פירסון
( (Pearson תוכל להיות בטוח שנעזור לך להצליח בלימוד השפה האנגלית כפי שעשינו בכמעט 50 השנים האחרונות.

אחריות
אתה תלמד איתנו אנגלית. ואנחנו מתחייבים לזה בכתב! יש לנו את הניסיון, את הגלובליות ואת השיטה הייחודית הנחוצה על מנת לעזור לך להגיע לרמת האנגלית אליה אתה שואף.
בוא לשפר את רמת האנגלית או שכספך יוחזר! (בכפוף לתעודת האחריות ולהסכם התקשרות).


*הטבה מיוחדת - 2000 ש"ח ברכישת מסלול של שנה

שירות אישי חינם
למציאת מוסדות לימוד
השאר פרטים ונציגי יורם יחזרו אליך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים