יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הנדסה וניהול במסלול מערכות שירות לתואר שני .M.Sc

אפקה - המכללה האקדמית להנדסה בת''א

תנאי קבלה
• בוגר/ת תואר ראשון B.Sc. או B.A. בתחומים הבאים: הנדסה, מדעים מדויקים, גיאוגרפיה, אדריכלות, מדעי המחשב, לוגיסטיקה, כלכלה, מינהל עסקים ומדעי החברה. בעל ממוצע ציונים של 80 ומעלה.
*קבלה על תנאי - בוגר תואר ראשון B.Sc. או B.A. בתחומים הבאים: הנדסה, מדעים מדויקים, גיאוגרפיה, אדריכלות, מדעי המחשב, לוגיסטיקה, כלכלה, מינהל עסקים ומדעי החברה. בעל ממוצע ציונים של 75-79.9
כמה זמן לומדים
- הלימודים מתקיימים יום בשבוע (אחה"צ) וביום שישי, במשך שנתיים
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תואר שני .M.Sc בהנדסה וניהול במסלול מערכות שירות
פרטים על הנדסה וניהול במסלול מערכות שירות לתואר שני .M.Sc
* מטרת תוכנית הלימודים
- מטרת התוכנית היא הכשרת מנהלי מערכות שירות שיישמו מתודולוגיות הנדסיות וניהוליות תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות, מתוך הבנה מעמיקה של הגורם האנושי המעורב בתהליך הן מצד נותן השירות והן מצד מקבל השירות.
בוגר התכנית יכיר את התיאוריות והכלים המערכתיים העומדים לרשותו וירכוש מיומנות שימושם.  בפרויקטי גמר צוותים הסטודנטים יישמו את המיומנויות אשר רכשו בתכנית.
 
* תחומי הידע אותם ירכוש מוסמך התוכנית הינם:
- ניהול הלקוחות -  תחום ידע המטפל במכלול הקשרים עם הלקוח בהיבט התהליכי וההתנהגותי. זו המסגרת הדואגת למימוש ציפיות מוסכמות ומחייבות (ולעיתים מעבר לכך).
- ניהול ותפעול - תחום ידע המקיף מערכת של פעילויות עם קשרי גומלין וסדר קדימויות, שבהם משולבים משאבים המשמשים כתשומות כגון: לוגיסטיקה, עובדים, מכונות, ציוד, חומרים, הון, ידע וכדומה, המשתלבים יחד כדי לייצר תפוקות שירותיות.
- ניהול תשתיות – מתן שירות בכל שלבי שרשרת השירות חייב להתבסס על סביבה ממוחשבת ומתוקשבת. סביבה זו מתבססת על תשתיות חומרה תוכנה ותקשורת. תשתיות השירות חייבות להיות מתקדמות ויעילות על מנת שהארגון יממש את מלוא הפוטנציאל שלו.
- אינטגרציה - במהלך הלימודים יושם דגש על פיתוח החשיבה המערכתית והיכולת לתכנן, לשלוט, למדוד, לאתר חלופות ולהתעדכן בהיבטים הרב-תחומיים של פיתוח מערכות שירות תוך הבנה של הסביבה העסקית והרגולטורית.
התכנית תקדם שיתוף פעולה הדוק עם תעשיה וממשל בתחום השירות.
 
* קריירה עתידית:
- הלימודים יאפשרו לבוגרים להשתלב כמהנדסי ומנהלי שירות בארגונים מובילים ולסייע להם להבטיח צמיחה עסקית לאורך זמן עם מערך שירות מקצועי ויעיל.
 
 
מידע נוסף
* שכר לימוד אוניברסיטאי.
 
 

עוד מסלולי לימוד – אפקה - המכללה האקדמית להנדסה בת''א

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
מבצע קדש 38, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים