יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הנדסה וניהול במסלול מערכות תשתית לתואר שני .M.Sc

אפקה - המכללה האקדמית להנדסה בת''א

תנאי קבלה
• בוגר/ת תואר ראשון B.Sc. או B.A. בתחומים הבאים: הנדסה, מדעים מדויקים, גיאוגרפיה, אדריכלות, מדעי המחשב, לוגיסטיקה, כלכלה, מינהל עסקים ומדעי החברה. בעל ממוצע ציונים של 80 ומעלה.
*קבלה על תנאי - בוגר תואר ראשון B.Sc. או B.A. בתחומים הבאים: הנדסה, מדעים מדויקים, גיאוגרפיה, אדריכלות, מדעי המחשב, לוגיסטיקה, כלכלה, מינהל עסקים ומדעי החברה. בעל ממוצע ציונים של 75-79.9
כמה זמן לומדים
- הלימודים מתקיימים יום בשבוע (אחה"צ) וביום שישי, במשך שנתיים
מה מקבלים בסיום הלימודים
הנדסה וניהול במסלול מערכות תשתית לתואר שני .M.Sc
פרטים על הנדסה וניהול במסלול מערכות תשתית לתואר שני .M.Sc
 
אודות המסלול
לצורך קיומה ותפקודה של כל סביבה אנושית נדרש פיתוח וניהול של תשתיות פיזיות הכוללות, בין השאר, תשתיות תחבורה, תשתיות מים וביוב ותשתיות אנרגיה. מערכות התשתית ההנדסיות משפיעות על אופי הפעילות ונחשבות לאחד מהמחוללים החשובים של תחרותיות וצמיחה כלכלית. מערכות התשתית השונות נמצאות בדרך כלל באותו מרחב פיזי ומשתלבות זו בזו במערכות עירוניות ואזוריות. המחלקה להנדסה וניהול מערכות תשתית נועדה להכשיר את מוסמכיה להתמודד בהצלחה במשימות מורכבות במגזר התשתיות, ומהווה מענה לצורך הקיים בשוק העבודה למהנדסים ומנהלים בענף התשתיות בעלי ראיה מערכתית ובינתחומית. התואר מהווה יתרון משמעותי לאלה המתעתדים לעסוק בתחום זה, היות והוא מעניק הכשרה נוספת מעבר לתחומי ההתמחות הספציפית של תואר ראשון בהנדסה, ומפתח צורת חשיבה מערכתית.
 
מטרת התוכנית
מטרת התכנית הינה הכשרת מנהלי מערכות תשתית שיישמו מתודולוגיות הנדסיות וניהוליות, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות ותוך הבנה מערכתית מעמיקה של יחסי הגומלין בין מערכות תשתית שונות, וביניהן לבין הסביבה הכלכלית והחברתית. התכנית תקנה למוסמכייה את היכולות והכלים הנדרשים להשתלבות וקידום בענף התשתיות, בסקטור הציבורי או בפרטי. התכנית תעניק למוסמכייה ידע מעמיק במגוון נושאי מערכות התשתית עם בסיס טכנולוגי נרחב והוא יכלול הבנה מתודולוגית של היבטים מערכתיים בתיכון, הקמה וניהול של מערכות תשתית.
 
קריירה עתידית:
מוסמכי התכנית ישתלבו במגזר התשתיות, בתפקידי הנדסה וניהול מגוונים, בחברות הנדסה העוסקות בבנייה וניהול פרויקטי תשתית, בחברות ייעוץ לתכנון ופיתוח מערכות תשתית, באגפי/ מחלקות תשתיות תכנון והנדסה של רשויות מקומיות ועירוניות, וברשויות ממשלתיות רלוונטיות.
 
מידע נוסף
* שכר לימוד אוניברסיטאי.

עוד מסלולי לימוד – אפקה - המכללה האקדמית להנדסה בת''א

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
מבצע קדש 38, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים