072-3300504

קורס פסיכומטרי

סימפלקס

כמה זמן לומדים
3 חודשים
פרטים על קורס פסיכומטרי
◄ מכינה - עוד לפני הקורס תקבלו חוברת יסודות + סרטונים + שיעורי מכינת מתמטיקה, שירעננו אותכם ויאפשרו להגיע לקורס הכי מוכנים שיש!
 
◄ הקורס - 3/2 מפגשים בשבוע (בהתאם להתקדמות בקורס יש יותר מפגשים) בקבוצה של כ-15 תלמידים כאשר כל מפגש 4 שעות. אתם יכולים לבחור מה יותר מתאים לכם קורס בוקר או ערב.
 
◄ שיטת למידה ABL - תוכנית עבודה מסודרת, שיעורי הכנה לקראת כל שיעור, מבדקי ידע, שיעורי בית מותאמים אישית לכל תלמיד ועוד המון כלי עזר במהלך הקורס. 
 
◄ אתר לימודים חדשני - תקבלו גישה לאזור האישי באתר לימודים של סימפלקס, כך תכלו לחזור על כל שיעור שתרצו בספריית VOD, לעשות עוד תרגולים נוספים. אתר מותאם למחשב ונייד ומאפשר לכם ללמוד מכל מקום שרק תרצו.
 
◄ מנוי תרגולים במכון - הדבר שהכי חשוב לחיזוק החומר זה תרגול. לכן המכון פתוח עבורכם כל השבוע 9:00-19:00 וימי שישי 9:00-14:00, עם אנשי צוות ומתרגלים שישמחו לעזור לכם ולענות לכל שאלה. 
 
◄ שיעורים פרטיים - חבילת שיעורים פרטיים 1:1 ללא עלות, שאתם מקבלים בעת הרשמה ותוכלו לממש במהלך הקורס, ללא תוספת מחיר
 
◄ סימפלקס בוקס - ערכת לימוד המעודכנת ביותר, שבתוכה יש ספרי לימוד של סימפלקס, חוברות, נוסחאונים, כלי כתיבה וכל מה שתלמיד צריך להצלחה
 
◄ תקופת מרתון - 3 שבועות של סימולציות המדמות בחינה פסיכומטרית אמיתית, בה תצטרכו לבצע בחינות לפי החוקים וכפוף לזמן קצוב. כמו כן תקבלו ציון עבור הבחינה וכך תוכלו לדעת איפה אתם עומדים כעת ואיזה נושאים צריך לשפר
 
◄ מפגשי 700 - 3 מפגשי 700 מיוחדים בה תקבלו כלים הכי חדשניים כדי לפתור שאלות הכי קשות שרק יכולות להיות במבחן שלכם. כך תגיעו לבחינה מוכנים לכל תרחיש ובטוחים בעצמכם
 
◄ קורס חוזר חינם - רשת ביטחון שלכם במידה ותרצו לשפר ציון פסיכומטרי. קורס חוזר, תקבלו ללא עלות וללא תנאי לציון (גם אם קיבלתם 710 בבחינה, תוכלו לקבל קורס חוזר)
"
למה ללמוד דווקא ב סימפלקס?
מורים וותיקים עם ניסיון בתחום, חונך אישי זמים בוואטאפ למשך כל הקורס, כיתה קטנה עד 15 תלמידים, 700 שעות תרגול במכון, מערכת למידה אדפטיבית, שיעורים פרטיים ללא עלות, 3 מפגשי 700 מיוחדים, קורס חוזר חינם ללא תנאי

עוד מסלולי לימוד – סימפלקס

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד