יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על מכללת רותם


מכללת רותם הוקמה במטרה להכשיר אנשי מקצוע בתחום הטיפול הנפשי. תוכניות הלימוד השונות במכללה, מתמקדות בהעברת ידע מעשי המקושר לידע תיאורטי רלוונטי ולהתרחשות בשדה הטיפול. הבנייה של מרחב למידה מסוג זה מאפשרת התפתחות מקצועית ואישית לסטודנטים הלומדים במכללה, ומותאמת לחידושים ולהתפתחויות האחרונות שנוצרו בתחום טיפולי/מחקרי זה בארץ ובעולם.מכללת רותם מספקת מענה לצורך הגובר בפיתוח והכשרה בגישות טיפוליות שיתווספו לשיטות הטיפול הקיימות. הלימודים במכללת רותם מתבססים על גישה טיפולית חדשנית בפסיכותרפיה ReachingOut - מטפלים בסביבה הטבעית שלך. שיטת עבודה זו, הוכחה כיעילה, ומהווה פריצת דרך חדשנית בתחום העבודה עם יחידים ומשפחות. בנוסף, רשמה השיטה לזכותה הצלחות טיפוליות רבות, בעבודה עם נערים/ות ומתבגרים/ות. הקורסים השונים במכללת רותם, מקנים הבנה מעמיקה והתנסות בעקרונות העבודה של גישת ה-ReachingOut, תוך התמקדות במשמעות הייחודית של העבודה בסביבתו הטבעית של המטופל, בדרישות התפקיד השונות ובפיתוח הטכניקות הטיפוליות היחודיות לשיטת עבודה זו.


מכללת רותם הוקמה בסמוך למרכז הטיפולי ״כלים שלובים אבחון טיפול והדרכה בע"מ״. הידע המעשי המועבר בקורסים השונים במכללה, מתבסס על 35 שנות ניסיון מצטבר, בעבודה עם ילדים, נוער ומשפחות ו-10 שנות מחקר אקדמי משותף של עופר ארז וענת בן סלמון, המנחים את תוכניות הלימוד השונות במכללה. המכללה מספקת מסלולי הכשרה מעשיים ועיוניים, המכוונים להתפתחות מקצועית בתחומי הטיפול בפרט ובמשפחה, בילד ובמתבגר על פי עקרונות העבודה של גישת ה-ReachingOut.


לאחר סיום הלימודים יוכלו הבוגרים לבחור להמשיך במסלול עבודה עצמאי, שאינו מחייב הדרכה, אך מאפשר את רכישתן של ההדרכות המקצועיות על פי הצורך, או לבחור בהמשך עבודה מודרכת במרכז הטיפולי ״כלים שלובים אבחון טיפול והדרכה בע"מ״ תוך שניתנת להם הזדמנות לקחת חלק בפיתוח התחום, ובהנגשתו לקהל רחב יותר של פונים.
 


שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים