יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ספרדית למתחילים

ספרדית בסנטר

כמה זמן לומדים
- 10 מפגשים, פעם בשבוע, שעתיים למפגש, מסלול בוקר/ערב
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תעודת סיום מטעם ספרדית בסנטר
פרטים על ספרדית למתחילים
נקודת זינוק לתוך העולם הלטיני. לקרוא, לדבר ולהבין. פיתוח מיומנות הדיבור, ההבנה והקריאה בספרדית ברמה מתחילים, שליטה באוצר המילים של נושאים מגוונים. הכרות עם התרבות הלטינית. הרחבת הידע הכללי לגבי ארצות הדוברות ספרדית, ויצירת מסגרת חברתית אלטרנטיבית לבילוי ולהנאה בשפה אחרתהפנמת האוצר המילים והשפה ע"י פעילויות המפתחות מיומנות הדיבור. כללי השפה מועברים באופן סמוי ובהדרגתיות. התלמיד אינו צריך ללמוד "מבנים דקדוקיים" אלא ביטויים ומושגים בקונטקסטים ספציפיים. לאחר שהופנמו המושגים, התלמידים בעצמם מגלים את "הדפוסים הדקדוקיים". הלימוד נעשה ע"י פעילות דינמית ומעניית לתלמידים. לכן, תוך כדי שהתלמיד מכייף הוא לומד ומפנים אפילו בלי לשים לב. על מנת לאפשר את אופי הדינמי של השיעור, הנושאים מועברים ע"י משחקים, פעילויות, שירים וסרטונים. 
 
קורס ספרדית לרמה מתחילים מתאים לאנשים ללא ידע בשפה או ידע בסיסי. מתאים מאוד למצ'ילרים (מטיילים) לקראת נסיעתם (חייבים לדעת לפחות רמה בסיסית כי באמל"ט בקושי מדברים אנגלית). בהחלט מתאים לאוהבי השפה הספרדית אשר סוף סוף החליטו להגשים את חלומם ולהתחיל ללמוד. ללא ספק מתאים לאלו שרוצים ללמוד שפה זרה נוספת על מנת להעשיר השכלתם ולהרחיב אופקים בתחום התעסוקה. קורס מתחילים מתאים גם לאנשי עסקים בפרט ולעובדים ביחסים עם מדינות דוברות ספרדית בכלל. בכלל הקורס מתאים לאנשים שמעבר מללמוד שפה, רוצים ליהנות ולכייף בספרדית.

* בין נושאי הלימוד:
- ברכות.
- שיחות הכרות.
- תיאור אנשים וחפצים.
- מיקום והתמקדות בעיר.
- הקניות, זמנים (שעות וימים) ועוד.
 
במקביל לנושאים הללו, נלמדים מושגים ומבנים דקדוקיים רלוונטיים להם. בתום הקורס התלמיד מסוגל לספר על עצמו, על משפחתו ועל האנשים בכלל, יכול לדבר על השכונה ועל עיר, יסתדר מצוין בחניות ובקניות (גם להתמקח). הוא בהחלט יוכל להסתדר בטיול למדינות דוברות ספרדית.
 
מידע נוסף
* קבוצות קטנות עד 12 תלמידים.
* בתחילת הקורס התלמיד מקבל יחידות/חוברות לימוד בהן הסברים דקדוקיים, אוצר מילים בספרדית ובעברית, תכנים מגוונים לתרגול בשיעור ובבית. בנוסף, התלמיד מקבל למייל שלו תרגול נוסף אינרטרקטיבי ברשת.
* השיעורים מועברים ע"י משחקים, פעילויות, מצגות, שירים וסרטונים.  

עוד מסלולי לימוד – ספרדית בסנטר

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
0, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים