יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על Robert H. Smith School of Business

בתקופה רבת תהפוכות של אי יציבות כלכלית, נדרש זן חדש של מנהלים, כאלה שיצליחו להבין את המורכבות, להתמודד עם חוסר הודאות ולהנהיג חדשנות בארגון. כל זאת בשילוב הפרדיגמה החדשנית של אחריות תאגידית ויצירת ערך חברתי. תוכנית ה-MBA של בית הספר סמית' למנהל עסקים באוניברסיטת מרילנד באה לסייע ביצירת הדור החדש של המנהיגים העסקיים.

בית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת מרילנד מזהה ומבין את הצורך בחידוש הפרקטיקות העסקיות שיובילו לשילוב שיכלול שינוי חברתי לצד רווח כלכלי. לאחרונה, היה לבית הספר את הכבוד להיכלל ברשימה המובחרת של רשת בתי הספר למנהל עסקים - Global Business School Network (GBSN), על מאמציו לייצר את דור המנהיגים העתידי במדינות חלשות. בית הספר עוסק רבות בפעילויות הוראה ולימוד ומכיר בכוחו של עולם העסקים להביא לשינוי ולטפל באתגרים הגלובליים שישנם כיום בעולם.


*תכנית ה-MBA
בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת מרילנד מתמקד בהכשרת מנהיגים בעלי תחושה עמוקה של אחריות אישית וידע מקצועי, שיאפשרו להם לנצל את המיומנויות העסקיות שרכשו למטרת יצירת שינוי חברתי.

תוכנית ה- MBA במתכונת המלאה של בית הספר דורגה בשנת 2009 במקום ה- 20 בארה"ב על ידי ה-Financial Times. התוכנית במתכונת הלימודים החלקית דורגה בשנת 2009 במקום ה-16 בארה"ב על ידי News & World Report. בנוסף, סקר של ה-"Business Week" שבחן את בתי הספר הטובים למנהל עסקים לשנת 2008, דרג את בית הספר במקום ה-3 מבחינת רמת סגל ההוראה והמחקר במוסד.

החל מספטמבר 2009, משיק בית הספר את המרכז לחדשנות וליצירת ערך חברתי, שיעניק לסטודנטים למנהל עסקים הזדמנות לגילוי ערכי הליבה שלהם וליצור חזון של שינוי. הסטודנטים בסמית' יתנסו במודלים עסקיים חדשים, וילמדו לפתח חשיבה ביקורתית שתסייע להם להתמודד כשלי השוק הן בזירה המקומית והן בזירה העולמית.

בית הספר מפעיל מגוון רחב של פרויקטים המאפשרים לסטודנטים לקבל הכשרה מעשית:

*תוכנית Social Venture Consulting מפגישה את הסטודנטים בתכנית ה-MBA עם ארגונים ללא כוונת רווח, שם הם יצברו ניסיון בהתמודדות עם אתגרי הניהול של ארגוני המגזר השלישי.
*תוכנית Global Impact של בית הספר מצרפת את הסטודנטים לגופים הפועלים בכלכלות מתפתחות, שם הם זוכים להזדמנות לעשות שימוש בכישורים שלהם בכדי להתמודד עם האתגרים הגלובליים.
*בית הספר סמית' ממוקם ממש מחוץ לוושינגטון די.סי, באזור שמציע ריכוז של תרבות ואפשרויות עבודה.

*המידע באדיבות www.TopMBA.com

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים