יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על Olin School of Business

באולין תמצא קהילה תומכת, בה כל רעיון וכל תחום התעניינות של אדם משנה למישהו. תשומת לב אישית היא הסימן המסחרי של אולין. בכל כיתה יש 150 סטודנטים בקירוב, כך שמובטח לך לקבל תשומת לב אישית מאנשי הסגל ומהצוות. מאד ביר שגם ייצא לך להכיר את הדיקן שלנו, מהנדרה גופטה, שדלתו תמיד פתוחה.

תכנית הלימודים של אולין מבוססת על ההבנה שאין שני סטודנטים זהים זה לזה - ומכאן שאין מרשם אחיד לתכנית לימודים שאמורה לענות על צרכי כולם. "יחידניות הוא עקרון חי כאן, ולא משהו שאנו דוגלים בו בתיאוריה", אומר הדיקן גופטה, שמכהן גם כפרופסור לחשבונאות. "תוכנית לימודים מותאמת אישית, בנוסף להתמחות בעקרונות מהותיים בעסקים, דגש על ניתוחים אסטרטגיים, וטווח נרחב של תוכניות לימוד חוויתי הופכים את אולין לבחירה מצוינת למועמדים לתואר MBA".

למידה יישומית היא מרכיב חשוב, מרכזי וייחודי בגישה של אולין. אנו מציעים תפריט נרחב וחדשני של הזדמנויות למידה מעשיות שיאפשרו לך ליישם את הידע הנרכש בכיתה למצבים עסקיים אמיתיים. אולין הוא אחד מבתי הספר לעסקים הבודדים במדינה שייסד מרכז רשמי ללימוד התנסותי. מרכז זה מוביל פיתוח תכניות המקשרות בין הסטודנטים שלנו עם תאגידים, מרכזים ללא מטרות רווח ומוסדות נוספים.

הודות לתמיכה הנדיבה של משפחת סקנדאלאריס, בית הספר לעסקים אולין גם ממשיך ולפתח את אחת מתכניות היזמות היוצאות דופן בארץ. מרכז סקנדאלאריס ללימודי יזמות (SCES) תומך בלימודי הסטודנטים ובמרדף אחר הקריירה תוך שירות האוניברסיטה והקהילה. סטודנטים כותבים תכניות לימודים, שרותי מחקר ומוצריהם, חוקרים נכסי רוח, מנתחים אסטרטגיות שיווק ומעריכים את יעילות ההליכים המנהליים. יזמות חברתית הנה היבט גלוי נוסף של תכנית דינמית זו.

האוניברסיטה מתגאה בעושר של משאבים, שכוללים את גוף הסטודנטים הרב תרבותי ובו סטודנטים מארצות שונות בכל העולם. קהילת סנט. לואיס מונה למעלה מ-2.5 מיליון איש ומציעה טווח רחב של פעילויות ספורטיביות, אזורי בידור, מסעדות מגוונות, אזורי קניות ותזמורת סימפונית בעלת שם עולמי. הגבול המזרחי של הקמפוס עובר ב"פורסט פארק". הפארק מהווה בית למספר מוזיאונים - ביניהם המוזיאון לאמנות של בסנט. לואיס - גן חיות ומגרש גולף בעל 36 חורים. הפארק עבר לאחרונה שיפוץ בעלות כוללת של 90 מיליון דולר.

אנו מעודדים ומזמינים את כל המועמדים להירשם ל-MBA באולין. כל בקשה נבחנת בהתאם למספר מדדים, כמו למשל רקע אקדמי, ניסיון תעסוקתי ואיכויות הנהגה. בנוסף, לכל המועמדים יש אפשרות לזכות במלגות משמעותיות במעמד הרישום. למידע נוסף על חווית הלימוד של אולין באוניברסיטת וושינגטון שבסנט. לואיס.

* המידע באדיבות www.topmba.com

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים