יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על Haas School of Business

תוכנית ה- MBA של אוניברסיטת ברקלי מכשירה את הסטודנטים כמנהיגים בעלי יצר חדשנות - המרדף הנחוש אחר רעיונות חדשים ויצירתיים.

תוכנית ה- MBA של אוניברסיטת ברקלי נבנתה כדי לפתח מנהיגים בעלי יתרון מנצח: היכולת להוביל באמצעות חדשנות. בבית הספר ע"ש האס, "מנהיגות על ידי חדשנות" מוגדרת כדרך חשיבה ומגוון כישורים שיאפשרו לך לקדם ולטפח סביבות שבהן החדשנות מלבלבת. מנהיגות וחדשנות הן מרכזיות ליצירת ערך בכלכלה הגלובלית, ולבית הספר ע"ש האס יש היסטוריה של תלמידים ובוגרים ששינוי ארגונים באמצעות מנהיגות חדשנית.

תוכנית ה- MBA של ברקלי מציעה מגוון רחב של קורסים המשלבים למידה בכיתה עם חשיפה מעשית למצבי-אמת של עולם העסקים. ישנן הזדמנויות רבות לקחת חלק בפעילויות שדה המביאות לידי ביטוי את הידע והכישורים שפותחו בתוכנית, ו-50% משיעורי הבחירה בתוכנית ה- MBA המלאה (Full Time) מתבצעים בפרוייקטים צוותיים ובשיטות לימוד חווייתיות אחרות. בקורס "אחריות חברתית של תאגידים" למשל, צוותים של תלמידי ברקלי עבדו באופן ישיר עם חברות כגון פורד, GAP, HP, אינטל, ומקדונלד'ס.

באמצעות תוכנית International Business Development (IBD), 70 סטודנטים בשנה עובדים עם לקוחות ארגוניים בפרוייקטי ייעוץ בינלאומיים במדינות מגוונות כגון פינלנד וזמביה. כחלק משיתוף הפעולה של אוניברסיטת ברקלי עם ארגון הפיתוח העסקי של האו"ם (UNIDO), מלגות מחקר מימנו פרוייקטים של סטודנטים מרחבי העולם שהתמקדו בפתרונות כלכליים בני-קיימא במדינות מתפתחות, המוצגים בכנס משותף של UNIDO ואוניברסיטת ברקלי.

בנוסף, תוכנית ה- MBA של ברקלי נשענת על משאביה המגוונים והנרחבים של אוניברסיטת קליפורניה בברקלי, שבאופן קבוע מדורגת כאחת מהאוניברסיטאות המובילות בעולם. סטודנטים מתוכניות רב-תחומיות בבית הספר ע"ש האס כגון נדל"ן, ניהול רפואי וניהול טכנולוגי, עובדים בצמוד לסטודנטים מוכשרים מתחומי המשפטים, ההנדסה, מערכות המידע ובריאות הציבור.

* המידע באדיבות www.topmba.com

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים