יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על School of Business, George Washington University

בית הספר לעסקים שבאוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון נמצא בעסקי החינוך העסקי מזה כחצי מאה. מאז שהתחלנו ללמד לתואר MBA ב-1952, מעל ל- 30,000 מנהלים ומנהיגים סיימו תואר במוסד שלנו.

ברשותנו אחת מהתוכניות המגוונות ברחבי העולם, עם סטודנטים וסגל הוראה מכל קצוות העולם. תוכניתנו מקדמת שותפויות וקהילתיות בסביבה שיתופית ואישית. אנו מתמקדים בתכנית לימודים בינלאומית "מהעולם האמיתי", על ידי לימוד התנסותי ופרוייקטים צוותיים. גישה זו מחוזקת על ידי מיקומנו: וושינגטון, המהווה את מרכז העסקים הגלובליים, הממשלתיים, הטכנולוגיים, והחברתיים.

המסלול המלא ל- MBA באוניברסיטה בנוי כך שיכין את הסטודנט לקריירה בניהול ובמנהיגות הן בסקטור הפרטי והן בציבורי. הסטודנטים רוכשים הבנה מקיפה ביסודות העסקים, בסביבה העולמית בה הם יתפקדו ואת הכלים האנליטיים לקבלת החלטות חכמה. בנוסף, התלמידים מתמחים בשדה ספציפי בו הם מתמקדים, או דרך תחום אינדיבידואלי שתוכנן עבור בוגרי תוכנית העסקים, תוך התייעצות עם הדיקן ובאישורו.

אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון השיקה את תכנית ה- MBA למנהלים בכדי לתת מענה לאתגרים הנובעים מעשיית עסקים בעולם תחרותי של שינויים תמידיים, מורכבות גדלה והולכת ונגישות בינלאומית. אתגרים אלו משפיעים בצורה המכרעת ביותר על אלו שהשיגו אחריות משמעותית בארגונים שלהם - אבל שזקוקים עתה להוסיף יכולות חדשות ולהשיג פרספקטיבה ניהולית רחבה יותר כדי להגיע למלוא הפוטנציאל שלהם.

תוכנית ה- MBA למנהלים היא דרך נעלה להשיג את האפקטיביות הניהולית שלהם בלי להפריע לקריירה. בתוכנית האקדמית הזו - המשלבת נושאים מסורתיים לצד תחומים טריים בעלי חשיבות עולה - המשתתפים משיגים טווח רחב של מיומנויות וידע בקהילה לימודית מדרבנת של אינדיבידואלים כמותם.

* המידע באדיבות www.topmba.com

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים