יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על Eastern Illinois University

אוניברסיטת Eastern Illinois, שממוקמת ב- Charleston שבמדינת אילינוי, נוסדה בשנת 1985 כמכללה, וב- 1957 הפכה רשמית לאוניברסיטה ממשלתית. באוניברסיטה לומדים כ- 12,350 סטודנטים בתוכניות הלימוד השונות לתואר ראשון ולתואר שני בארבעת בתי הספר של האוניברסיטה: בית הספר לאמנויות וללימודים הומנים, בית הספר למינהל עסקים ומדע שימושי, בית הספר לחינוך ובית הספר למדעים.

מתחם הקמפוס כולל 72 בניינים, ושטח מיוער המשמש את הסטודנטים בתחומי מדעי החיים ומדעי הטבע. הבניין העתיק והמפורסם ביותר באוניברסיטה, הוא בניין משנת 1899, הנבנה בסגנון התחייה הגותית. ככזה, הוא בעל צריחים, מגדלים וביצורים. הבניין, בעל צורת "הטירה" הייחודית, מופיע בסמלה הרשמי של האוניברסיטה. כמו כן, באוניברסיטה קיימים מבנים נוספים שניבנו בסגנון התחייה הגותית, בהם גם הספרייה הראשית.

באוניברסיטה פועלים יותר מ- 150 ארגוני סטודנטים שונים, אליהם סטודנטים בינלאומים מוזמנים להצטרף. בנוסף, האוניברסיטה מקפידה על שימת יחס אישי כלפי הסטודנט, כאשר מספר התלמידים הממוצע בכתה עומד על 22. באוניברסיטה פועל משרד לענייני בעלי מוגבלויות פיזיות המסייע ומייעץ בכל ההיבטים השונים של החיים הסטודנטיאלים.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים