יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על Clarck Univrsity

אוניברסיטת Clarck נוסדה בשנת 1887 ומאז היא נחשבת לפורצת גבולות מחשבה. בעברה של האוניברסיטה - מרצים פורצי דרך בתחומם, כמו האחראי לפיתוח ולשיגור הטיל הראשון בעל מנוע דלק נוזלי וכמו נשיאה הראשון של האוניברסיטה שהיה הפסיכולוג הראשון אשר זיהה את גיל ההתבגרות כשלב בהתפתחות האדם. לאוניברסיטה חלק ניכר גם בקידום תחום הגיאוגרפיה כתחום מחקרי והיא העניקה יותר תארי דוקטורט בתחומי המחקר הגאוגרפי, מאשר כל מוסד אחר במדינה.

האוניברסיטה היא אחת ממייסדות איגוד האוניברסיטאות האמריקאיות ולומדים בה כ- 2,800 סטודנטים ביותר מ- 30 תכניות הלימוד לתואר ראשון ו- 26 תכניות הלימוד לתארים מתקדמים. האוניברסיטה מחוייבת להיותה מוסד אקדמי דינאמי, המכשיר את בוגריו להשתלב בחברה המתפתחת והאינטרדיציפלינרית של ימינו. בנוסף, היא שומרת על צביון בינלאומי ומהווה מוקדם משיכה לסטודנטים מכל רחבי העולם.

בקמפוס פועל מועדון, הפתוח בכל יום עד השעות הקטנות של הלילה, ומספק הופעות מוזיקה חיות. מקום מפגש נוסף עבור הסטודנטים היא ה"רחבה האדומה". ברחבה זו מוצב פסלו של זיגמונד פרויד, כהנצחה לעובדה כי האוניברסיטה היא האוניברסיטה האמריקאית היחידה, בה פרויד הרצה. בנוסף, מתחם הקמפוס כולל מרחבי דשא, ספרייה, מעבדות מחשבים ועוד.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים