יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על Szeged University

אוניברסיטת סגד נוסדה בשנת 1872 ומשנת 1987 היא נקראת על שמו של זוכה פרס נובל, פרופסור אלברט סנט ג'ורג'י, אשר שימש כרקטור האוניברסיטה. פרופסור סנט ג'ורג'י האמין כי על הצעירים לראות באוניברסיטה כבית, המעשיר את נפשם ומחזק אותם להמשך החיים. זהו אחד הקווים המנחים את המרצים באוניברסיטת סגד, אשר עושים את מירב המאמצים להקל על הסטודנטים בלימודיהם ולסייע בהסתגלותם למקום חדש.

באוניברסיטת סגד ניתן ללמוד רפואה כללית ורוקחות. בשנים הפרה קליניות, לומדים הסטודנטים לרפואה את יסודות המקצוע ובשנים מתקדמות, משלבים עבודה פרקטית בבתי חולים. במסגרת הלימודים נחשפים הסטודנטים לכלל המחלקות הקיימות בבית חולים מודרני ולמכשור רפואי חדיש ומתקדם.

כיום לומדים באוניברסיטה כ-400 סטודנטים מארצות שונות, המזרימים חיוניות מיוחדת לחיים בקמפוס ובעיר עצמה. קמפוס האוניברסיטה ממוקם ליד המרכז התרבותי, העסקי והחינוכי של העיר השקטה.

בישראל מיוצגת האוניברסיטה על ידי University ארגון אשר עוסק בהכוונת סטודנטים למסלולי הלימוד, מקיים פגישות ייעוץ ומלווה את הסטודנט בהליך ההרשמה ובהליך קבלת הויזה. הקשר עם הסטודנט נמשך עד יציאתו להונגריה ואף מעבר לכך.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים