יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תואר ראשון BA - ניהול מערכות בריאות

אוניברסיטת אריאל בשומרון

תנאי קבלה
מועמדים לתואר 1 - יתקבלו על סמך ציון קבלה משולב של ממוצע ציוני הבגרות וציון מבחן הפסיכומטרי

מבחן יעל - בציון 105 לפחות - "דרישות ידע בעברית", מהווה חלק מתנאי הקבלה עבור מועמדים שנבחנו בבחינות הבדגרות ו/או פסיכומטרי בשפה שאינה עברית

מבחן סיווג באנגלית - סף הקבלה מחייב סיווג רמה באנגלית
כמה זמן לומדים
3 שנים , 4 ימי לימוד
מה מקבלים בסיום הלימודים
B.A. בניהול מערכות בריאות
פרטים על תואר ראשון BA - ניהול מערכות בריאות
המחלקה לניהול מערכות בריאות מעניקה לסטודנט כלים מגוונים להבנה מעמיקה של מערכת הבריאות וניהולה. נושאי הלימוד מאפשרים לסטודנט לחוות את מאפייני מערכת הבריאות בתחומים שונים: ניהול רפואי, משפט ואתיקה, סוציולוגיה רפואית, מערכות מידע רפואיות, כלכלת בריאות, טכנולוגיות רפואיות ועוד. כל אלו מקנים לבוגר התואר את מירב הכלים להצלחתו בעמידתו מול האתגרים הרבים בתפקידיו השונים כמנהל במערכת הבריאות.
 
מידע נוסף
 

מסלולי הלימוד במחלקה:
לסטודנטים מוצע לבחור ללמוד, בנוסף לתוכנית הבסיסית, באחד מהמסלולים הייחודיים הבאים:


◄ מסלול קידום בריאות – בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים בתפיסת מערכת הבריאות - מעבר מטיפול במחלה לתפיסה הדוגלת במניעת מחלות ובשמירה על אורח חיים בריא. קופות החולים מקדמות את הנושא של חשיבות השמירה על הבריאות כמטרה מרכזית. המסלול יאפשר לסטודנטים לקבל כלים תיאורטיים ומעשיים לקידום בריאות של מטופלים, לניהול תכניות לקידום בריאות ולביצוע מחקר ומעקב בתחום.


◄ מסלול המידע הרפואי – מערכת הבריאות בישראל עוברת לשימוש במערכות מידע ממוחשבות מתקדמות. המערכות הממוחשבות דורשות הבנה והכשרה בכמה נושאים, כגון הגנה ושמירה על מידע רפואי רגיש המצוי בהן, ושיפור הטיפול בחולה באמצעות המערכת.◄ למצטיינים - מסלול ישיר לתואר שני במנהל ומדיניות בריאות.
◄ המחלקה מציעה סמינר ייחודי למצטיינים.
◄ מתכונת הלימודים מותאמת למנהלים ולעובדים. 

 

 
מקצועות שניתן לעבוד בהם בסיום התואר
בוגרי התואר משתלבים בתפקידים ניהוליים שונים במערכת הבריאות, כגון קופות ובתי חולים, משרד הבריאות, מרפאות ציבוריות או פרטיות ועוד. כמו כן, מסיימי התואר יוכלו להמשיך למחקר וללימודי תואר שני במנהל מערכות בריאות באוניברסיטת אריאל או באוניברסיטאות אחרות בארץ.
למה ללמוד דווקא ב אוניברסיטת אריאל בשומרון?
לימודי התואר מעניקים לסטודנטים כלים ניהוליים בתחומים רבים, תוך הבנת הזיקה שמקיים עולם הניהול עם מערכות הבריאות. לכן, האוניברסיטה מקיימת קשרים הדוקים עם תעשיית הבריאות בישראל וכבר במהלך לימודיהם צוברים הסטודנטים ניסיון וקשרים עם גורמים בכירים במערכת. השילוב בין הפרקטיקה והתיאוריה מעניק לבוגרי אוניברסיטת אריאל יתרון רב בשוק התעסוקה.

עוד מסלולי לימוד – אוניברסיטת אריאל בשומרון

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
רמת הגולן 90, אריאל
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים