072-3300504

לימודי שיווק בינלאומי - כל מה שצריך לדעת

אתם חייבים לבחור מקצוע בחכמה מכיוון שיש לו השפעה עצומה על חייכם. ככל שתלמדו מקצוע יותר מוצלח כך תרוויחו יותר וככל שתרוויחו יותר כך יהיו לכם חיים מאושרים יותר. כן למרות מה שמספרים לנו בבית הספר יש קשר ישיר בין אושר וכסף. אנו רוצים להמליץ לכם על מקצוע מרתק, לימודי שיווק בינלאומי. משווקים בינלאומיים עובדים עם כל העולם ומשווקים לחו"ל ולכן התפקיד שלהם מאוד מתגמל.

לצד זאת, אנו חייבים לציין כי משווק בינלאומי עושה עבודה מרתקת מכיוון שהוא צריך להגיע אל אנשים, לגעת בהם ולשכנע אותם וזה לא קל בכלל. אנו חייבים לציין שאם אתם רוצים להיות משווקים בינלאומיים אתם חייבים ללמוד את המקצוע הזה. אי אפשר להצליח בתפקיד או בכלל להתקבל אליו ללא לימודים ולכן אם אתם רוצים להיות משווקים בינלאומיים אנו מציעים לכם ללמוד את המקצוע וכך להתחיל את התפקיד על הצד הטוב ביותר.

למי מתאים לימודי שיווק בינלאומי? 


אז מי יכול ללכת על האופציה של לימודי שיווק בינלאומי? אם כן אין צורך בהכשרה כלשהי לפני הלימודים. עם זאת, כפי שאתם בוודאי יכולים לצפות אתם צריכים שליטה מעולה באנגלית ולא רק זאת אלא בעוד שפות.

משווק בינלאומי עובד עם חו"ל ולכן הוא צריך ידע בשפות אחרות. אי אפשר לשווק בחו"ל בעברית וזו עובדה שאין עליה עוררין. יהיה לכם גם קשה להצליח בלימודים ללא אנגלית ברמה גבוהה וזאת מכיוון שהרבה מוסדות לימוד מלמדים גם באנגלית או לפחות מחייבים לקרוא מאמרים באנגלית ולכן כישורים באנגלית הם קריטיים למי שרוצה להיות משווק בינלאומי.

תנאי קבלה ללימודי שיווק בינלאומי 


השאלה מה הם תנאי הקבלה אל לימודי שיווק בינלאומי תלויה בשאלה איפה אתם רוצים ללמוד. יש מקומות הדורשים רק תעודת בגרות, יש מקומות הדורשים רק פסיכומטרי ויש מקומות הדורשים גם פסיכומטרי וגם בגרות.

תנאי הקבלה גם משתנים ממוסד למוסד בהתאם לביקוש שיש למוסד. למשל אם אתם רוצים ללמוד באוניברסיטה יוקרתית סביר להניח כי תנאי הקבלה יהיו הרבה יותר גבוהים מאשר לו תלכו ללמוד במכללה כלשהי. על רקע זה אנו ממליצים לכם לחקור היטב על מוסד הלימודים מכיוון שיש קשר ישיר בין המקום בו תלמדו ובין ההצלחה שלכם לאחר מכן במקצוע.

היכן לומדים שיווק בינלאומי?


אפשר ללמוד שיווק בינלאומי במגוון מוסדות בישראל ולצד זאת אפשר גם ללמוד את המקצוע בחו"ל. שימו לב אם אתם לומדים בחו"ל את המקצוע אתם צריכים לקחת בחשבון כי יהיה עליכם ללמוד את השפה בין אם זה אנגלית ובין זו שפה אחרת.

עוד נציין, כי עלויות המחייה בחו"ל יכולות להיות מאוד גבוהות וזה עוד משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון אם אתם רוצים ללמוד בחו"ל. אנו חייבים לציין כי בארץ יש מוסדות לימוד מאוד טובים ומאוד נחשבים ולכן השאלה אם בכלל כדאי לכם לצאת ללימודים בחו"ל. נכון לימודים בחו"ל זו הרפתקה מדהימה אך כלל לא בטוח שכדאי לעשותה וזה משהו שכדאי לכם לחשוב עליו.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


אם אתם לומדים תואר ראשון בשיווק בינלאומי בארץ זה ייקח לכם בדרך כלל שלוש שנים. בארץ יש גם הרבה מקומות אשר מחלקים מלגות כמו מלגת פר"ח או מלגה של הפיס. שכר הלימוד תלוי בשאלה איפה אתם לומדים כאשר מכללה פרטית תעלה לכם המון לעומת אוניברסיטה או מכללה ציבורית וזה משהו שכדאי לחשוב עליו לפני שמתחילים את הלימודים.
מעניין אותך לימודי שיווק בינלאומי - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך לימודי תואר ראשון בשיווק בינלאומי בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד שיווק בינלאומי לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד