האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס שיווק

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס שיווק
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מה זה בכלל שיווק?
 
לימודי שיווק מתייחסים לדרך בה הארגון מקדם את מכירות מוצריו או שירותיו. על מנת שאנשי השיווק יבנו את הרעיון השיווקי של המוצר הם צריכים להתחיל מהבסיס ולהבין עבור מי הוא מיועד, מה הצורך של הלקוח והרצונות שלו. לאחר שמבינים את הבסיס לעומק, מתחילים לחשוב איך לתת ללקוח את המענה בצורה הטובה ביותר ו"לגבור" על המתחרים. ההצלחה תלויה ברוב המקרים במנהל השיווק שחייב להיות יצירתי, בעל ידע רב בתחום ואחד שיודע להתמודד עם משברים. חברות משקיעות כספים רבים בשיווק של החברה וכישלון יכול להוביל במקרים מסויימים לפשיטת רגל. שיווק טוב יציג ללקוח (הפוטנציאלי) את הפתרון שהמוצר מספק לבעיה כלשהי, ואיך החיים של הלקוח ישתפרו בזכות שימוש במוצר, וכל זה צריך לעבור במסר חד וברור.
 
 
מה לומדים במהלך הקורס?
 
במהלך קורס שיווק הסטודנטים לומדים על האספקטים השונים של עולם המכירה והשיווק של המוצרים, ברוב המוסדות הלימודים מתחילים ממבואות להכרת סגנונות מכירה שונים והתאמתם לקהל היעד. הסטודנטים מתנסים בכתיבה שיווקית, הגדרת יעדי מכירה ועמידה בהם. בין נושאי הלימוד הפופולריים בקורס: סגנון מכירות, התמודדות עם התנגדויות של לקוחות, סגירת מכירה, תקשורת שיווקית, ניתוח מצבי מכירה, תקשורת מילולית, אסטרטגיית שיווק לעסקים קטנים וגולים, תכניות שיווק, תמהיל השיווק, התנהגות צרכנית, כלים לחשיבה שיווקית, תכנון מערכת הפצה, שיווק ישיר, קידום מכירות, כלים פסיכולוגיים לקידום מכירה, העברת מסרים ותכנון של מהלכים שיווקים. בחלק מהמוסדות ניתן אף להתמחות בשיווק בענפים ספציפיים כגון ענף התיירות, וכן נרכשים כלים לשיווק העסק ברשת האינטרנט וברשתות חברתיות. הסטודנטים אשר יסיימו את הקורס בהצלחה ויעמדו בכלל הדרישות, יהיו זכאים לתעודת הסמכה מטעם מוסד הלימוד בו למדו. באמצעות תעודה זו יוכלו הבוגרים להציע את מועמדותם למגוון רחב של משרות בעולם השיווק.
 
בוגרי קורס שיווק אשר ירצו להרחיב את הידע שלהם יוכלו לעשות זאת ע"י קורס שיווק באינטרנט. לימודים מהסוג הזה יכשירו את הבוגרים לפרסם ולקדם מוצרים ושירותים באמצעות האינטרנט והרשתות החברתיות. 
 
 
תנאי הקבלה ומשך הלימודים
 
קורס שיווק מתאים לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום מרתק, מאתגר, יצירתי ומהנה. משך הלימודים ותנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד אך לרוב ידרשו מהמועמדים שליטה מלאה בשפה העברית ותעודת בגרות. ישנם מוסדות לימוד אשר מאפשרים קבלה ללא תעודת בגרות מלאה, אולם קבלתם תותנה בראיון אישי וניסיון קודם. חשוב להגיע עם הרבה מוטיבציה ותשוקה ללימודי שיווק. משך הלימודים תלוי בסוג הקורס. במידה ומדובר במסלול בסיסי, הקורס ימשך כ-60 שעות אקדמיות. במידה ומדובר בקורס מקיף הוא צפוי להימשך כ-200 שעות אקדמיות.
 
 
אפשרויות תעסוקה ושכר בתחום
 
בוגרי קורס שיווק אשר יעמדו בדרישות הלימודים יוכלו להשתלב בחברות שונות, עסקים ציבוריים, משרדי פרסום, משרדי מכירות, משרדי יחסי ציבור ואף לפתוח עסק עצמאי בתחום. הבוגרים יוכלו לנצל את הידע הרב שלמדו במהלך הלימודים ולהתקדם בסולם הדרגות בחברה. עובד שיווק מתחיל ישתכר בתחילת דרכו ב-6500 ש"ח בממוצע וככל שיצבור ניסיון השכר יעלה בהתאם. בתפקיד הבא בתחום השכר יכול להגיע גם ל-10,000 ש"ח ומשם רק לצמוח ולגדול.
 
חושבים לעשות תואר?
למידע על תואר בשיווק ופרסום לחצו כאן

סטודנטים ממליצים על פרסום ושיווק

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
187 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה בפרסום ושיווק בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים