072-3300504

לימודי חשבונאות - כל מה שצריך לדעת

יש המון דוגמאות לחברות אשר קרסו ופשטו את הרגל בגלל תשלומים למס הכנסה. בכלל תחום המס הוא מאוד מסובך לחברות והוא יכול למוטט חברה. אז איך מונעים מן הדבר הזה לקרות? איך נבטיח כי החברה שלנו לא תתמוטט? אם כן אנו צריכים להעסיק את רואי החשבון הטובים ביותר שיש. כך אתם יכולים להבין כי לרואי החשבון יש תפקיד קריטי בעולם העסקים ויש להם השפעה מתמדת על חברות.

לכן אם אתם רוצים לעסוק בתחום מרתק כדאי לכם לחשוב על האופציה של לימודי חשבונאות. קודם כל, לימודים אלו הם מרתקים ושנית כל הם פותחים לכם צוהר למקצוע מעניין, מגוון, ייחודי ומרגש ואתם יודעים מה? הכי חשוב מקצוע אשר אפשר להרוויח בו המון ולכן אנו ממליצים לכם לחשוב על האופציה של לימודי ראיית חשבון.

יכולות ותכונות הנחוצות במקצוע לימודי חשבונאות


אז אילו תכונות אנו צריכים בכדי להצליח בתחום של לימודי חשבונאות? אם כן הלימודים אינם קלים בכלל ואתם צריכים חוש לפרטים קטנים, יכולת ריכוז גבוהה ויכולת אנליטית גבוהה. אנו מציעים לכם לשים לב טוב טוב איפה אתם לומדים את המקצוע מכיוון שיש לכך השפעה לאחר מכן על השאלה איפה תעבדו.

בראיית חשבון יש צורך לעשות התמחות ואת ההתמחות סוגרים בזמן הלימודים ולכן אתם צריכים להוציא ציונים טובים אם אתם רוצים להתמחות במשרד איכותי ומקצועי. אנו מציעים לכם בכלל להשקיע בלימודים מכיוון שהם הבסיס להצלחה שלכם במקצוע. עוד דבר שכדאי לעשות זה לקחת קורסים לאחר סיום הלימודים וההתמחות וזאת מכיוון שכל הזמן יש מה ללמוד וכל הזמן יש להתמקצע בנושאים נוספים של ראיית חשבון.

עבודתו בפועל של רואה חשבון


לאחר לימודי חשבונאות רואה חשבון יכול לעסוק במגוון רחב של נושאים. קודם כל רואה החשבון יכול לעבוד בתחום המס בין אם בתוך חברה ובין אם בפירמת רואי חשבון. 

עוד מקצוע מאוד נפוץ אצל רואי חשבון זה ביקורת לחברות ציבוריות או לחברות פרטיות. הביקורת היא קריטית בכדי לוודא כי אין הונאות וכי החברה מרוויחה את מה שהיא אומרת שהיא מרוויחה. אתם בוודאי כבר יכולים לראות כי לרואי חשבון יש השפעה עצומה על עולם העסקים ועל חברות רבות וזה משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת אם אתם מתעניינים במקצוע זה.

היכן לומדים ראיית חשבון?


אם קראתם עד כאן אתם בוודאי מתעניינים מאוד בלימודי ראיית חשבון ולכן אתם בוודאי רוצים לדעת איפה אפשר ללמוד ראיית חשבון? אם כן קודם כל נציין כי יש מספר אוניברסיטאות כמו אוניברסיטת תל אביב או האוניברסיטה העברית.

לא רק זאת אלא שיש גם מכללות ציבוריות שאפשר לעשות בהם תואר בראיית חשבון וגם מכללות פרטיות שאפשר ללמוד בהן. אנו חייבים לציין כי יש גם קורסים מקצועיים שאפשר לעשות בראיית חשבון, קורסים שיכולים להועיל לכם מאוד. שימו לב, הקורסים אינם תואר אלא קורסים מקצועיים. את הקורסים אפשר לעשות במכללות פרטיות או ביחידות החוץ של המוסדות הציבוריים, כאשר למשל כל שנה אפשר לעשות קורס אחר.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


משך הלימודים של לימודי ראיית חשבון הם שלוש שנים לרוב כאשר פעמים רבות אפשר למצוא מלגה ללימודים אלו כמו מלגת פר"ח, מלגת מפעל הפיס או מלגת לחיילים משוחררים. שכר הלימוד תלוי בשאלה איפה אתם לומדים והאם אתם לומדים במכללה או אוניברסיטה ציבורית (שכר לימוד נמוך יותר) לעומת שכר לימוד במכללה פרטית (שכר לימוד גבוה יותר).
מעניין אותך לימודי חשבונאות - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך לימודי תואר ראשון בחשבונאות בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד ראיית חשבון וחשבונאות לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד