האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי מקצועות טכניים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי מקצועות טכניים

לימודי מקצועות טכניים 
 
אם אתם חושבים שאתם בעלי מחשבה מהירה ותמיד אתם ידועים כמי שאוהבים להרכיב ולפרק מכשירים, בעלי יכולת לפתור בעיות בזמן אמת ובעלי יחסי אנוש טובים, יכול הליות שלימודים של מקצוע טכני כלשהו יכולים להיות עבורכם החלטה נפלאה כדי להיכנס ברגל ימין לשוק העבודה. הכשרה מקצועית בתחום הטכני תהיה נעולה ומתאימה לכל מי שמעוניין במקצוע מעשי, אשר ניתן לעסוק בו בפועל ולהתחיל להרוויח שכר נאה מיד לאחר סיום הלימודים, שמתאים לחיילים משוחררים, לטובת הסבה מקצועית, קריירה חדשה או פתיחת עסק עצמאי. הכשרת טכנאי בתחומי החשמל, האלקטרוניקה, הסלולר או המכשור הרפואי עשויים להיות הנתיב הבטוח למקצוע פרקטי ומרוויח תוך זמן קצר. מהלך שיעניק לסטודנטים מקצוע חדש, מכניס ומבוקש. לימודי מקצוע טכני מאפשרים בדרך כלל רכישת מיומנות מקיפה תוך זמן קצר וקצוב. קורס של הכשרת מנעולן למשל, נמשך פחות או יותר כשלושה חודשים בלבד, שמעניקים מקצוע מוסמך ורווחי לכל החיים.
 
מה לומדים?
 
סטודנט/ית שהחליט ללכת על לימודים בתחום הטכני יכול יהיה לבחור לא מעט תחומים עליהם ירצה להתמקד. בין התחומים הרלוונטיים: 
 
- קורס בקרים מתוכנתים
- טכנאי מיגון ואבטחה
- טכנאי מיגון ואבטחה
- קורסים בתחום האלקטרוניקה
- טכנאי מכשור רפואי
- טכנאי מחסן ממוחשב
- קורס מנעולן
- טכנאי מזגנים
- טכנאי סלולר
- לימודי גז ואנרגיה
- לימודי אינסטלציה
- טכנאי מחשבים
- טכנאי בית חכם
- קורס מכשירן בתעשיית התרופות
- קורס טכנאי סאונד
- טכנאי מכשירי חשמל
ועוד ועוד
 
כמה זמן לומדים?
 
בכל תחום טכני משך הלימודים משתנה. לרוב מדובר על בין שנה לשנתיים של לימודים שעם סיומם בהצלחה ועם עמידה בכל המטלות של הקורס יקבלו הבוגרים תעודת הסמכה בתחום אותו למדו ויוכלו להתחיל לעבוד במיידי.
 
איפה עובדים?
 
כל התחום הטכני נמצא בעלייה מתמדת והביקוש לעובדים בתחום הולך וגדל משנה לשנה. טכנאי סלולר למשל יכול יהיה לעבוד במעבדה של חברה פרטית קטנה או גדולה או לחילופין לפתוח עסק עצמאי בתחום.
 
כמה מרוויחים?
 
כל נושא השכר הוא מאוד דינאמי ותלוי בהמון גורמים כמו: תחום לימודים והתמקצעות, איפה עובדים, כמה שנות נסיון יש וכו'. לדוגמא: מנעולן יכול להרוויח שכר התחלתי של 7,500-8,500 ש"ח חודשי, טכנאי מחשבים יכול להרוויח בשנים הראשונות שכר שיעמוד על כ-7,000-9,500 ש"ח חודשי ואחרי כמה שנים של נסיון צפוי השכר לעלות לעמוד על כ-11,000-12,000 ש"ח חודשי. הכל תלוי בסופו של דבר בביקוש ובהיצע שיש באותו התחום ותמיד שווה ומומלץ לבדוק לפני שמתחילים ללמוד על כל המגמות בשוק, שכר צפוי, ביקוש לעובדים וכו'. בגלל שמדןובר בתחום דינאמי ורחב ההמלצה היא לבדוק ולעשות סקר שוק מקיף שייקח בחשבון את כל הפרמטרים כמו - ביקוש לעובדים, משך הלימודים, עלויות וכו' וכו'.  
 
 
 
 
 
 
 
 


קורסים ולימודי תעודה בלימודי מקצועות טכניים נוספים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי