072-3300504

קורס מיקרובליידינג

בשנים האחרונות ישנה התפתחות טכנולוגית משמעותית מאוד בכל נושא הטיפוח האישי.
במקביל להתפתחות זו ישנה עליה רבה בביקוש לטיפולים מהסוג הזה.
התפתחות זו מגיעה עקב עליה משמעותית במודעות לחשיבות המראה החיצוני וחשיבות טיפוח הגוף והפנים בכל גיל.
קהל היעד של הטיפולים הללו הן בעיקר נשים, הן נשים בעברו הרבה טיפולים שפגעו להן במראה הגבות, והן נשים המעוניינות לעבות ולהצעיר א מראה הגבות שלהן.
ההבנה שהגבות הן חלק משמעותי מהפנים של האדם וחשובות להבעה, לרושם ראושני וכן הלאה.
קורס מיקרובליידינג מתמקדת בשיטת המיקרובליידינג שהינה שיטה דומה לאיפור קבוע.
מדובר בטיפול עם מחט עדינה שגורמת לגבות להיראות בדיוק כמו שיער טבעי של גבה טבעית, ולכן הביקוש הרב לטיפולים מהסוג הזה.

למי מתאים קורס מיקרובליידינג?

קורס מיקרובליידינג מתאים לכל אחת שבאה עם רקע קודם בתחום הקוסמטיקה. הרקע יכול להיות מתחום האיפור הטבעי או רקע כלשהו בתחומי הקוסמטיקה השונים כמו: טיפולי טיפוח ויופי, ציפורניים, קוסמטיקה רפואית וכן הלאה. המטרה של הלימודים היא להכשיר באופן מקצועי ומקיף את הלומדות בו ובכך לגרום להן להרוויח יותר הכנסות בעסק שלהן וכמו כן להרחיב את תחום מקצועם ועיסוקם אל עוד תחומים שהן לא מכירות מבחינה מקצועית.

תנאי קבלה אל קורס מיקרובליידינג

 

ברוב מוסדות הלימוד בתחום תנאי הקבלה הן: 12 שנות לימוד ורקע קודם מתחומי הקוסמטיקה השונים כמו למשל: קוסמטיקה טבעית או קוסמטיקה רפואית, איפור קבוע, איפור ערב ואירועים ועוד ועוד. בחלק ממוסדות הלימוד תידרש המועמדת ללימודים לעבור ראיון אישי הבוחן את מידת התאמתה ואת הזיקה שלה לתחום זה.

כמה זמן לומדים?

משך הלימודים בקורס מיקרובליידינג משתנה ממוסד למוסד. ברוב המקרים לא מדובר על קורס מאוד ארוך ומשך הלימודים יעמוד על בין שלושה לשישה חודשים. ברוב המקרים מדובר בקורסים חד שבועיים המתקיימים בשעות נוחות ובכך מאפשרים לתלמידות להמשיך בשגרת חייהן ובעבודתן גם במקביל ללימודים.


מה לומדים?

בין נושאי הלימוד בקורס מיקרובליידינג ניתן למצוא את הנושאים הבאים: שיטת השערה, פיגמנטים, אלחוש של כאב, איפור קבוע, הכרת המכשירים הרלוונטיים לטיפול זה, הכרת המחטים השונות ומידת התאמתם לפי סוג עור ופנים, עיצוב נכון ומדויק של גבות, התאמת הטיפול באופן נקודתי לכל מטופלת ומטופלת, ועוד מגוון גדול נושאים הקשורים לתחום.
 

איפה עובדים לאחר קורס מיקרובליידינג ?

בוגרות שסיימו את קורס מיקרובליידינג בהצלחה ועמדו בכל תנאי הלימודים יכולו למצוא עבודה באחד ממכוני היופי או הקוסמטיקה הפזורים ברחבי הארץ.
בחלק מהמקרים ישנה עדיפות לכאלה שמכירות עוד תחומים ולכן לא מעט בוגרות של הקורס בוחרות להמשיך ללמוד לימודים משלימים שירחיבו את הידע שלהם אופן משמעותי ובכך יעניקו להן יתרון משמעותי בקבלה לעבודה במכונים השונים. כמו כן, חלק מבוגרות הקורס יעדיפו לפתוח מכון עצמאי משלהן ולצאת לדרך כעצמאיות ולא כשכירות.

כמה מרוויחים?

קוסמטיקאית מתחילה שבוחרת לעבוד כשכירה צפויה להרוויח בשנים הראשונות לעבודתה סכומים שיעמדו על כ - 7,000-8,000 ש"ח חודשי.
כעבור כמה שנים של נסיון וצבירת ותק צפוי השכר לעלות ולעמוד על כ - 9,000 ש"ח חודשי.
כאלה שיבחרו לפתוח עסק עצמאי משלהן צפויות להרוויח סכומים גבוהים יותר אך חשוב להדגיש כי כעסק עצמאי ישנן לא מעט הוצאות נלוות, וכמו כן ישנן תקופות בהן מרוויחים פחות כסף - כמו כל עסק עצמאי. מכוני יופי בתחומי הקוסמטיקה השונים מגלגלים סכומים חודשיים משמעותיים שנעים על כ- 40,000-70,000 חודשי - תלוי במיקום הגיאוגרפי וברקורד אותו צבר המכון. חשוב להבין כי מטופלת בשיטה זו צפויה לשלם סכום משמעותי לטיפול בודד. הסכומים נעים בין 1500 ל-2000 ש"ח לטיפול. 
מעניין אותך קורס מיקרובליידינג?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בקורס מיקרובליידינג בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד קורס מיקרובליידינג לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד