האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מיקרובליידינג
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס מיקרובליידינג

בשנים האחרונות ישנה התפתחות טכנולוגית משמעותית מאוד בכל נושא הטיפוח האישי. במקביל להתפתחות זו ישנה עליה רבה בביקוש לטיפולים מהסוג הזה. התפתחות זו מגיעה עקב עליה משמעותית במודעות לחשיבות המראה החיצוני וחשיבות טיפוח הגוף והפנים בכל גיל. קהל היעד של הטיפולים הללו הן בעיקר נשים, הן נשים בעברו הרבה טיפולים שפגעו להן במראה הגבות, והן נשים המעוניינות לעבות ולהצעיר א מראה הגבות שלהן. ההבנה שהגבות הן חלק משמעותי מהפנים של האדם וחשובות להבעה, לרושם ראושני וכן הלאה.
 
שיטת המיקרובליידינג הינה שיטה דומה לאיפור קבוע. מדובר בטיפול עם מחט עדינה שגורמת לגבות להיראות בדיוק כמו שיער טבעי של גבה טבעית, ולכן הביקוש הרב לטיפולים מהסוג הזה.
 
למי מתאים קורס מיקרובליידינג?
 
הלימודים בקורס זה מתאימים לכל אחת שבאה עם רקע קודם בתחום הקוסמטיקה. הרקע יכול להיות מתחום האיפור הטבעי או רקע כלשהו בתחומי הקוסמטיקה השונים כמו: טיפולי טיפוח ויופי, ציפורניים, קוסמטיקה רפואית וכן הלאה. המטרה של הלימודים היא להכשיר באופן מקצועי ומקיף את הלומדות בו ובכך לגרום להן להרוויח יותר הכנסות בעסק שלהן וכמו כן להרחיב את תחום מקצועם ועיסוקם אל עוד תחומים שהן לא מכירות מבחינה מקצועית.
 
תנאי קבלה
 
ברוב מוסדות הלימוד בתחום תנאי הקבלה הן: 12 שנות לימוד ורקע קודם מתחומי הקוסמטיקה השונים כמו למשל: קוסמטיקה טבעית או קוסמטיקה רפואית, איפור קבוע, איפור ערב ואירועים ועוד ועוד. בחלק ממוסדות הלימוד תידרש המועמדת ללימודים לעבור ראיון אישי הבוחן את מידת התאמתה ואת הזיקה שלה לתחום זה.
 
כמה זמן לומדים?
 
משך הלימודים בקורס מיקרובליידינג משתנה ממוסד למוסד. ברוב המקרים לא מדובר על קורס מאוד ארוך ומשך הלימודים יעמוד על בין שלושה לשישה חודשים. ברוב המקרים מדובר בקורסים חד שבועיים המתקיימים בשעות נוחות ובכך מאפשרים לתלמידות להמשיך בשגרת חייהן ובעבודתן גם במקביל ללימודים.
 
מה לומדים?
 
בין נושאי הלימוד בקורס מיקרובליידינג ניתן למצוא את הנושאים הבאים: שיטת השערה, פיגמנטים, אלחוש של כאב, איפור קבוע, הכרת המכשירים הרלוונטיים לטיפול זה, הכרת המחטים השונות ומידת התאמתם לפי סוג עור ופנים, עיצוב נכון ומדויק של גבות, התאמת הטיפול באופן נקודתי לכל מטופלת ומטופלת, ועוד מגוון גדול נושאים הקשורים לתחום.
 
איפה עובדים?
 
בוגרות שסיימו את הלימודים לקורס בהצלחה ועמדו בכל תנאי הלימודים יכולו למצוא עבודה באחד ממכוני היופי או הקוסמטיקה הפזורים ברחבי הארץ. בחלק מהמקרים ישנה עדיפות לכאלה שמכירות עוד תחומים ולכן לא מעט בוגרות של הקורס בוחרות להמשיך ללמוד לימודים משלימים שירחיבו את הידע שלהם אופן משמעותי ובכך יעניקו להן יתרון משמעותי בקבלה לעבודה במכונים השונים. כמו כן, חלק מבוגרות הקורס יעדיפו לפתוח מכון עצמאי משלהן ולצאת לדרך כעצמאיות ולא כשכירות.
 
כמה מרוויחים?
 
קוסמטיקאית מתחילה שבוחרת לעבוד כשכירה צפויה להרוויח בשנים הראשונות לעבודתה סכומים שיעמדו על כ - 7,000-8,000 ש"ח חודשי. כעבור כמה שנים של נסיון וצבירת ותק צפוי השכר לעלות ולעמוד על כ - 9,000 ש"ח חודשי. כאלה שיבחרו לפתוח עסק עצמאי משלהן צפויות להרוויח סכומים גבוהים יותר אך חשוב להדגיש כי כעסק עצמאי ישנן לא מעט הוצאות נלוות, וכמו כן ישנן תקופות בהן מרוויחים פחות כסף - כמו כל עסק עצמאי. מכוני יופי בתחומי הקוסמטיקה השונים מגלגלים סכומים חודשיים משמעותיים שנעים על כ- 40,000-70,000 חודשי - תלוי במיקום הגיאוגרפי וברקורד אותו צבר המכון. חשוב להבין כי מטופלת בשיטה זו צפויה לשלם סכום משמעותי לטיפול בודד. הסכומים נעים בין 1500 ל-2000 ש"ח לטיפול. 

קורסים ולימודי תעודה בקורס מיקרובליידינג בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים