072-3300504

לימודי קורס טאי צ'י וצ'י קונג - כל מה שצריך לדעת

סין היא המעצמה השנייה בחוזקה בעולם ובמשך שנים זו הייתה המדינה החזקה ביותר בעולם. זה אומר שאנו מדינה קטנה במזרח התיכון יכולים ללמוד המון מסין. כך למשל אנו יכולים לאמץ את הטאי צ'י ואת הצ'י קונג מסין. אלו הם אומנות לחימה אשר עובדת על הגוף שלנו ומשפרת את הבריאות שלנו בצורה עצומה.

על רקע זה רבים רוצים להיות מדריכי טאי צ'י ולכן רבים נרשמים אל קורס טאי צ'י וצ'י קונג. כיום הביקוש אל טאי צ'י וצ'י קונג הוא עצום ולכן לא חסרה עבודה למדריכים בקורסים אלו. כמובן שאם אתם רוצים להיות מדריכי טאי צ'י אתם צריכים להיות מומחים בכך ולכן יש משמעות אדירה לשאלה איזה קורס אתם עושים ועליכם להבטיח כי הקורס יהיה ברמה גבוהה.

למי מתאים לימודי קורס טאי צ'י?

אז למי מתאים קורס טאי צ'י וצ'י קונג? אם כן הקורס מתאים לכל מי שאוהב לעבוד עם הגוף ונהנה ללמד אנשים אחרים כיצד לעשות זאת. עליכם לדעת כי טאי צ'י יכול לשפר את הבריאות של המתאמנים בו והוא מהווה ריפוי נהדר לשלל בעיות.

לכן אנו ממליצים לכל אדם להירשם אל חוג טאי צ'י וצ'י קונג. אפשר באמת לראות כי ככל שיותר אנשים מכירים את האומנות הזאת כך הביקוש לחוגים וקורסים בתחום הוא עצום ונראה כי המגמה הזאת לא עומדת להשתנות. לכן לאנשים רבים מתאים ללמוד טאי צ'י ואף ללמד את המקצוע הזה.

עבודתו בפועל של מדריך טאי צ'י

אז מה עושה מדריך טאי צ'י וצ'י קונג? אם כן הוא מלמד את התורה של שתי השיטות הללו תלמידים. המדריך יכול להחזיק המון קבוצות וכל פעם ללמד אנשים אחרים את המקצוע הזה. המדריך יכול אפילו להעביר חוגים בבתי ספר או לאחר שעות הלימוד וכך ללמד גם ילדים רבים את המקצוע.

אנו חייבים לציין כי עבודת המדריך היא מאוד מעניינת ומרתקת וזו אחת העבודות המעניינות ביותר שיש אם אתם אוהבים להדריך, ללמד ולהיות בקשר עם אנשים. אין ספק כי השמיים הם הגבול מבחינת עניין בתורת הטאי צ'י והצ'י קונג ולכן כה כדאי לעשות את הקורס הזה. 

תנאי העסקה – כמה מרוויח מדריך טאי צ'י?

אי אפשר לדבר על הדרכת טאי צ'י מבלי לשאול כמה המדריך מרוויח? אין מה לעשות אנו חיים בעולם חומרי בו לכסף יש משמעות אדירה ולכן זו שאלה לגיטימית לשאול כמה המדריך מרוויח. אם כן אתם צריכים להבין כי מדריך טאי צ'י מקצועי, איכותי וטוב יכול להרוויח סכומים יפים מאוד.

וזה מה שאתם צריכים להפנים ככל שהמדריך יהיה יותר טוב כך הוא ירוויח יותר וככל שהמדריך ילך אל קורס יותר טוב כך הוא יהיה יותר טוב. לכן יש קשר ישיר בין המשכורת שלכם ובין הקורס שאתם לוקחים וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים להיות מדריכים טאי צ'י וצ'י קונג. במידה והמדריך עבר קורס מאמנים הוא יגדיל את סיכויו למשכורת גבוהה יותר.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד לקורס טאי צ'י

קורס טאי צ'י וצ'י קונג המלמד כיצד להיות מדריכים יכול להימשך מספר חודשים ואף יותר מכך תלוי בשאלה כמה קורסים אתם לוקחים בשבוע. אך קורס שבו מלמדים את תורת הצ'י קונג תלמידים יכול להימשך כל החיים.

עליכם להבין כי חוג טאי צ'י מלמד את רזי התורה ואין לתורה הזאת סוף ואפשר לתרגל אותה כל החיים. לכן למדריך טוב לא תחסר עבודה וזאת מכיוון שהוא מלמד כל החיים. השכר של קורס טאי צ'י הוא לא בשמיים ובאופן יחסי הוא לא יקר. לרוב אין מלגות בתחום זה אך שווה לחפש ואולי אתם כן תצליחו למצוא מלגה וכך לממן את הלימודים הללו.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס טאי צ'י

אם אתם רוצים להיות מדריכי טאי צ'י וצ'י קונג אנו ממליצים לכם לעשות את הקורס. למדריכי טאי צ'י לא חסרה עבודה והם יכולים להקים חוג משלהם או כמה חוגים תלוי בכמות האנשים שרוצים לעשות את החוג הזה. אם אתם טובים ומדריכי טאי צ'י מקצועיים לא תחסר לכם עבודה וזה לא נתון בספק.

מעניין אותך לימודי קורס טאי צ'י וצ'י קונג - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בטאי צ'י וצ'י קונג בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד טאי צ'י וצ'י קונג לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד