072-3300504

כל המידע על שכר שיווק שותפים

עולם השיווק הוא עולם מאוד רחב ועשיר. בתחום השיווק אחד התחומים הכי חזקים הוא התחום של שיווק של שותפים. שיווק שותפים הוא שיטת שיווק באתרי אינטרנט לפיה האתר שלכם הופך להיות משווק שותף של אתרים גדולים יותר כמו עלי אקספרס או אמזון. שכר שיווק שיתופים יכול להיות בין כמה שקלים בודדים ועד עשרות אלפי שקלים בחודש. השכר תלוי במספר האנשים שהפנת מהאתר שלך לאתר אותו הוא משווק ומספר האנשים הסופי שהגיע מהאתר שלך ואכן ביצע רכישה באתר שאתה משווק. ככל שיותר אנשים מבצעים רכישות באתר הסופי והם הגיעו דרך האתר שלך – כך תרוויח יותר כי הרווח הוא אחוזים מסכום קנייה זה.

מה חשוב לדעת על שכר שיווק שותפים?

מה שחשוב לדעת על שכר שותפים זה שזה לא קשור למזל או למקריות. בשביל להרוויח ולהשתכר אך ורק משכר שותפים צריך להשקיע בכך שעות רבות של תכנון, מחקר ועבודה. חשוב להבדיל בין אתרים בעברית ובין אתרים באנגלית שמהם אנחנו רוצים להרוויח את שכר. באופן יחסי פוטנציאל הרווח של אתרים באנגלית הוא גדול יותר מאשר פוטנציאל הרווח של אתרים בעברית (יש יותר דוברים אנגלית בעולם מאשר דוברי עברית).

מה זה בעצם שיווק שותפים?

כמו שהסברנו למעלה שיווק שותפים הוא שיטת שיווק לפיה האתר שבבעלות שלך מפנה לקוחות לאתרי מכירות או מרקטפלייס כמו אמזון, שיין, אלי אקספרס, איביי וכדומה... . בשביל להיות משווק שותף של אתרים אלו צריך להירשם באתר שלהם ולחתום על הסכם סטנדרטי אותו החברות האלו מציעות לכל האתרים שמשווקים אותם. לרוב ההסכם יהיה הסכם פשוט והשורה התחתונה שלו תהיה כמה שיותר גולשים שיכנסו לאתר דרך הפניה מהאתר שלך וירכשו מוצרים – כך אחוז הרווח שלך וסכום הכסף שתקבל יהיה גבוה יותר.

למי יכול להתאים בשיווק שותפים?

שיווק שותפים יכול להתאים לכל מי שמחפש השלמת הכנסה או עוד הנכסה צדדית. בשביל להרוויח באמת משיווק זה צריך הבנה בסיסית ואף יותר מכך בתחום של קידום אתרים ושיווק באינטרנט. ככל שתקדם יותר את האתר שלך בגוגל כך יותר גולשים ייכנסו אליו ותוכל להפנות יותר גולשים מהאתר שלך לאתר אותו אתה משווק ואז תרוויח גם יותר באופן משמועתי.

האם משתלם לעבוד בשיווק שותפים?

שיווק שותפים יכול להשתלם אם אתה יודע מה אתה עושה ואתה יודע לעשות אותו נכון. בדרך כלל בשביל שתוכל לשווק בשיווק שותפים אתר אחד לא יספיק לך בשביל להרוויח הרבה ותצטרך רשת של אתרים דרכם תשווק. יש צורך ברשת של אתרים ולא באתר אחד בודד, גם בשביל שתפנה יותר תנועה לאתר וגם בשביל שיהיה לך קל יותר לעשות החלפת קישורים אורגנית לשם הקידום האורגני והגדלת החשיפה שהאתר שלך יקבל בגוגל. ככל שלאתר שלך תהיה חשיפה גדולה יותר בגוגל כך הרבה יותר גולשים יכנסו לאתר שלך והסיכוי שגולשים אלו יבצעו קנייה באתר הקצה כך תקבל אחוז גבוה יותר של שכר. למי שמעוניין להתמקצע בתחום ניתן ללמוד לימודי שיווק שותפים.

בשביל לדעת אם התחום של שיווק שותפים מתאים לך או לא אתה יכול להתחיל להתנסות בו בקטן על ידי הקמה של אתר אחד והפניה ממנו לאתרי מרקטפלייס גדולים. חשוב לדעת שבשביל שבאמת תוכל להרוויח מהאתר הזה סכומים משמעותיים צריך להשקיע בתחזוקת האתר ובקידום האורגני שלו לפחות שעתיים ביום אם לא יותר. אחת הסודות להצלחה בשיווק שותפים הוא בחירת נושא נישה לאתר שמצד אחד אין בו הרבה תחרות ומצד שני יש בו יחסית הרבה גולשים.


קרא עוד - לימוד תקשורת

מעניין אותך כל המידע על שכר שיווק שותפים?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בשכר שיווק שותפים בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד שכר תקשורת, צילום, משחק, פרסום ושיווק לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד