072-3300504

קורס בקרים מתוכנתים (PLC)

בקרים מתוכנתים ובאנגלית Programmable Logic Controlle מהווים חלק חשוב ביותר בעולמנו בשנים האחרונות ונהפכו להיות מרכיב חשוב בתפקוד השוטף שלנו.
תפקידו של הבקר המתכנת הוא לטפל במערכות בקרה של מכונות ותהליכים כמו לדוגמא: מעליות,רמזורים, מנועים, מערכות בית חכם, מערכות מיזוג וכו'.
כיום הבקרים מהווים מרכיב חשוב ועיקרי במרכזי התעשייה הגדולים ובמערכות תשתית ואנרגיה.
 
למי הלימודים מתאימים?
הקורס בעיקרו פונה לקהל עם ידע בתחום החשמל, מכונות ואוטומציה, הנדסאים ומהנדסים מתחום החשמל והאלקטרוניקה אך, עם זאת גם קהלים שלא באים מן התחום ורוצים להיחשף לתחום זה ורוצים להשתלב במקצוע זה יכולים להתקבל ללימודים עם תנאי קבלה של 12 שנות לימוד.
 
מה לומדים בקורס?
במהלך הקורס הסטודנטים יחשפו לנושאים רבים כמו: לשפות תכנות ושיטות לאפיון תכנות, מושגים באלקטרוניקה ספרתית, מבנה הבקר ופעולתו,שיטות אפיון ותכנון, תקשורת בין בקרים, עבודה מעשית עם בקרים וציוד גרפי, איתור ופתרונות של תקלות, אוגרי הזזה, מערכות מתמטיות מתקדמות, פרויקטים, כניסות ויציאות בקרים מתוכנתים, תקשורת בין בקרים ומחשב ועוד נושאים רבים. 
 
איפה לומדים?
קורס בקרים מתוכנתים PLC נלמד כיום בהמון מוסדות לימוד ברחבי הארץ, ניתן למצוא מענה מהצפון ועד הדרום מבחינת היצע מוסודות הלימוד שמלמדים קורס זה.
 
משך הקורס, תעודת סיום ותעסוקה
משך קורס בקרים מתוכנתים PLC משתנה ממוסד למוסד מבחינת היקף השעות, ברוב מוסודות הלימוד קורס זה משתרע על פני שלושה עד חמישה חודשים הכוללים בין 70-120 שעות לימוד אקדמיות. בסיום הקורס הבוגרים ירכשו כלים מעשיים בעבודה עם מערכות בקרה, ידע מעשי בתפועל, איתור תקלות והסמכת אנשי מקצוע במערכות משולבות בקרים מתוכנתים.
בוגרי הקורס יוכלו להתשלב במגוון רחב של חברות תעשייה והייטק, מפעלים וארגונים עתירי ידע ותפקידים בתחום התפעול ואף ההגיע לתפקידי מפתח בכירים בארגון.
מעניין אותך קורס בקרים מתוכנתים (PLC)?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בבקרים מתוכנתים בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד בקרים מתוכנתים לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד