האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס עיצוב מוצר

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס עיצוב מוצר
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
כאשר אנו חושבים על תחום העיצוב הדבר הראשון שעולה בראשנו הוא יצירתיות. נכון שזהו חלק חשוב בדבר אך צריך לזכור שיש גם תהליך של מחקר מעמיק בו המעצב יחליט על צבע המוצר, צורתו, יתרונותיו ובהתאם יבנה אב טיפוס על מנת לבחון את הדברים בצורה הטובה ביותר. מעצב המוצר הוא דמות בעל השפעה רבה בתהליך הייצור והוא בעצם האחראי על המוצרים אשר משמשים אותנו בחיי היום יום שלנו, מהכיסא שנשב עליו, מברשת שיניים שנצחצח בה ועד לרכב בו נבחר לנהוג. אם אתם בעלי ראיה רחבה ומתעניינים במוצר עוד משלב הרעיון ועד לשלב הביצוע שלו, תחום זה יכול להיות מעולה עבורכם. ברוב מוסדות הלימוד תבחרו התמחות מסויימת ותעסקו בה, כך בעצם בסיום הלימודים תגיעו עם תיק עבודות גדול ומלא במוצרים מאותו עולם תוכן. תיק העבודות יוכל לשמש את הבוגרים בקבלה לעבודה בהמשך הדרך המקצועית שלהם.
 
התפיסה בעולם העיצוב מדברת על המשתמש כדמות המרכזית והחוויה לו אשר תלויה במגוון עצום של גורמים ותחומים כגון הנדסת איכות, תרבות, טכנולוגיה, טרנדים ועוד. כל אלה מתחברים והופכים יחד למוצר מוחשי. למעצב השפעה מרכזית על החיים שלנו ועליו לנהוג באחריות ולעצב מוצרים שישפיעו על הסביבה והחברה בצורה הטובה ביותר.
 
 

מהם תנאי הקבלה ללימודים?

 
תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים אך לרוב תדרשו להיות בעלי 12 שנות לימוד ולעבור ראיון אישי עם ראש החוג. הקורס מתאים לאנשים בעלי ראיה רחבה, יצירתית ולאקדמיים מתחומים שונים בעולם העיצוב כמו: עיצוב תעשייתי, עיצוב גרפי או מעצבי אופנה.
 
 
משך הלימודים ותעודת הסיום בקורס
 
משך הלימודים בקורס עיצוב מוצר הוא כשנתיים בממוצע. ברוב המכללות קיימת אפשרות למסלול בוקר או למסלול ערב מה שיאפשר לאנשים עובדים לשלב את העבודה יחד עם הלימודים. הלימודים מתקיימים במתכונת של פעמיים בשבוע וכוללים בתוכם לימוד עיוני והתנסות מעשית בסדנה. הבוגרים אשר יסיימו את מסלול הלימודים בהצלחה יהיו זכאים לקבל תעודת סיום מטעם מוסד הלימוד בו למדו.
 
 

מה לומדים בקורס עיצוב מוצר?

 
הלימודים כוללים ידע תיאורטי, עבודה מעשית ותרגילים להגשה. בנוסף התלמידים יצאו לסיורים במפעלים ויראו איך תהליך היצור מתבצע בשטח. כחלק מהלימודים יגיעו לביקור מעצבים מפורסמים מאוד להרצאות אורח, כל זאת בנוסף לעובדה שהמרצים עצמם מגיעים מעולם העיצוב. בין נושאי הלימוד המרכזיים בקורס: הנדסת אנוש, הבעה מופשטת, מחקר שוק, סקיצות, חשיבה יצירתית, מיתוג ושיווק המוצר, תיעוש ושיכפול תעשייתי, טכנולוגיה, עיצוב בחומרים שונים, עיצוב אקולוגי וירוק, הדפסה בתלת מימד, תוכנת solid works, עיצוב סביבתי, הדפסה בתלת מימד ועוד.
 
 
אפשרויות תעסוקה ושכר בתחום
 
בוגרי הקורס יוכלו להשתלב במגוון רחב של תחומים בתפקיד מעצב המוצר. תוכלו לפתח מוצרים חינוכיים, משחקים לילדים, מפעלים יצרניים, חברות טכנולוגיה, מפעלי טקסטיל ועוד. אפשרות נוספת היא לבחור ללכת בדרך עצמאית ולפתוח מותג שלכם. אמנם תצטרכו להשקיע המון זמן במינוף המותג, בשיווקו ופרסומו אך במידה ותצליחו לזכות באהדת קהל הצרכנים תוכלו להגיע לשכר גבוה מאוד. מעמב מוצר שכיר בתחילת דרכו ישתכר ב-7,000 ש"ח בממוצע לחוד. ככל שיצבור ותק ונסיון בתחום השכר יעלה בהתאם ולאחר כשלוש שנים יוכל להגיע למשכורת של 10,000 ש"ח בחודש.

סטודנטים ממליצים על עיצוב תעשייתי, מסחרי, מוצר וחלונות ראווה

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
257 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה בעיצוב תעשייתי, מסחרי, מוצר וחלונות ראווה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים