072-3300504

קורס עיצוב מוצר

כאשר אנו חושבים על תחום העיצוב הדבר הראשון שעולה בראשנו הוא יצירתיות. נכון שזהו חלק חשוב בדבר אך צריך לזכור שיש גם תהליך של מחקר מעמיק בו המעצב יחליט על צבע המוצר, צורתו, יתרונותיו ובהתאם יבנה אב טיפוס על מנת לבחון את הדברים בצורה הטובה ביותר. מעצב המוצר הוא דמות בעל השפעה רבה בתהליך הייצור והוא בעצם האחראי על המוצרים אשר משמשים אותנו בחיי היום יום שלנו, מהכיסא שנשב עליו, מברשת שיניים שנצחצח בה ועד לרכב בו נבחר לנהוג. אם אתם בעלי ראיה רחבה ומתעניינים במוצר עוד משלב הרעיון ועד לשלב הביצוע שלו, תחום זה יכול להיות מעולה עבורכם. ברוב מוסדות הלימוד תבחרו התמחות מסויימת ותעסקו בה, כך בעצם בסיום הלימודים תגיעו עם תיק עבודות גדול ומלא במוצרים מאותו עולם תוכן. תיק העבודות יוכל לשמש את הבוגרים בקבלה לעבודה בהמשך הדרך המקצועית שלהם.
 
התפיסה בעולם העיצוב מדברת על המשתמש כדמות המרכזית והחוויה לו אשר תלויה במגוון עצום של גורמים ותחומים כגון הנדסת איכות, תרבות, טכנולוגיה, טרנדים ועוד. כל אלה מתחברים והופכים יחד למוצר מוחשי. למעצב השפעה מרכזית על החיים שלנו ועליו לנהוג באחריות ולעצב מוצרים שישפיעו על הסביבה והחברה בצורה הטובה ביותר.
 
 

מהם תנאי הקבלה ללימודים?

 
תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים אך לרוב תדרשו להיות בעלי 12 שנות לימוד ולעבור ראיון אישי עם ראש החוג. הקורס מתאים לאנשים בעלי ראיה רחבה, יצירתית ולאקדמיים מתחומים שונים בעולם העיצוב כמו: עיצוב תעשייתי, עיצוב גרפי או מעצבי אופנה.
 
 
משך הלימודים ותעודת הסיום בקורס
 
משך הלימודים בקורס עיצוב מוצר הוא כשנתיים בממוצע. ברוב המכללות קיימת אפשרות למסלול בוקר או למסלול ערב מה שיאפשר לאנשים עובדים לשלב את העבודה יחד עם הלימודים. הלימודים מתקיימים במתכונת של פעמיים בשבוע וכוללים בתוכם לימוד עיוני והתנסות מעשית בסדנה. הבוגרים אשר יסיימו את מסלול הלימודים בהצלחה יהיו זכאים לקבל תעודת סיום מטעם מוסד הלימוד בו למדו.
 
 

מה לומדים בקורס עיצוב מוצר?

 
הלימודים כוללים ידע תיאורטי, עבודה מעשית ותרגילים להגשה. בנוסף התלמידים יצאו לסיורים במפעלים ויראו איך תהליך היצור מתבצע בשטח. כחלק מהלימודים יגיעו לביקור מעצבים מפורסמים מאוד להרצאות אורח, כל זאת בנוסף לעובדה שהמרצים עצמם מגיעים מעולם העיצוב. בין נושאי הלימוד המרכזיים בקורס: הנדסת אנוש, הבעה מופשטת, מחקר שוק, סקיצות, חשיבה יצירתית, מיתוג ושיווק המוצר, תיעוש ושיכפול תעשייתי, טכנולוגיה, עיצוב בחומרים שונים, עיצוב אקולוגי וירוק, הדפסה בתלת מימד, תוכנת solid works, עיצוב סביבתי, הדפסה בתלת מימד ועוד.
 
 
אפשרויות תעסוקה ושכר בתחום
 
בוגרי הקורס יוכלו להשתלב במגוון רחב של תחומים בתפקיד מעצב המוצר. תוכלו לפתח מוצרים חינוכיים, משחקים לילדים, מפעלים יצרניים, חברות טכנולוגיה, מפעלי טקסטיל ועוד. אפשרות נוספת היא לבחור ללכת בדרך עצמאית ולפתוח מותג שלכם. אמנם תצטרכו להשקיע המון זמן במינוף המותג, בשיווקו ופרסומו אך במידה ותצליחו לזכות באהדת קהל הצרכנים תוכלו להגיע לשכר גבוה מאוד. מעמב מוצר שכיר בתחילת דרכו ישתכר ב-7,000 ש"ח בממוצע לחוד. ככל שיצבור ותק ונסיון בתחום השכר יעלה בהתאם ולאחר כשלוש שנים יוכל להגיע למשכורת של 10,000 ש"ח בחודש.
מעניין אותך קורס עיצוב מוצר?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בעיצוב תעשייתי, מסחרי, מוצר וחלונות ראווה בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד עיצוב תעשייתי, מסחרי, מוצר וחלונות ראווה לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד