072-3300504

קורס אימון הוליסטי

אימון הוליסטי הוא גישה ללמידה המתמקדת באדם השלם. זוהי גישה מקיפה לאימון הלוקחת בחשבון היבטים פיזיים, נפשיים, רגשיים ורוחניים של הלומד. אימון הוליסטי מדגיש את החשיבות של פיתוח מערך מאוזן של מיומנויות וידע על מנת להצליח בחיים. על ידי התמקדות באדם השלם, הכשרה הוליסטית מסייעת ללומדים לפתח מודעות עצמית ומסוגלות עצמית כך שהם יכולים לקבל החלטות מושכלות לגבי חייהם. בנוסף, הכשרה הוליסטית מעודדת את הלומדים לחשוב באופן ביקורתי על הערכים והאמונות שלהם על מנת ליצור קשרים משמעותיים בין האני הפנימי שלהם לבין העולם הסובב אותם

קורס האימון ההוליסטי מכסה את כל ההיבטים הקשורים לנושא, ומעניק לתלמידים הבנה מעמיקה של הנושא ממספר נקודות מבט. קורסים אלה עוזרים לתלמידים לפתח מודעות עצמית וצמיחה אישית על ידי לימוד אסטרטגיות לניהול הרגשות ורמות הלחץ שלהם. על ידי שילוב של שיטות למידה מסורתיות עם למידה חווייתית ויישום בעולם האמיתי, קורסים אלה מספקים גישה סוחפת והוליסטית ללמידה.

על ידי לקיחת קורס האימון הוליסטי, התלמידים יכולים להפוך לאנשי מקצוע מעודכנים יותר עם יכולת לחשוב מחוץ לקופסה ולקבל החלטות מושכלות שיועילו להם הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית.

 

למי מתאימים לימודי קורס אימון הוליסטי?


קורסי הכשרה הוליסטיים הם אידיאליים לכל מי שמחפש להרחיב את הידע והכישורים שלו במגוון תחומים. בין אם אתה מטפל מקצועי או פשוט סקרן ללמוד משהו חדש, קורסים אלה יכולים לספק לך את ההזדמנות לחקור נושאים שונים ולקבל תובנות חשובות.

הגישה ההוליסטית של קורסים אלו מאפשרת לסטודנטים לקבל הבנה של הקשר בין דיסציפלינות שונות כגון פסיכולוגיה, סוציולוגיה, רוחניות ופילוסופיה. קורס זה מתאים לאנשים שרוצים לפתח הבנה טובה יותר של האופן שבו דיסציפלינות אלו מתקשרות זו עם זו וכיצד ניתן ליישם אותן בהקשרים של החיים האמיתיים. בעזרת ידע זה, התלמידים יכולים להיות מודעים יותר לפוטנציאל שלהם וללמוד כיצד להשתמש בו כדי להשיג צמיחה אישית.

 

נושאי לימוד בקורס אימון הוליסטי


קורס האימון ההוליסטי מציע מגוון מקיף של נושאי לימוד למי שמחפש להרחיב את ידיעותיו. קורס זה מספק חקר מעמיק לתוך עולם החיים ההוליסטיים. התלמידים ילמדו כיצד להבין את הקשר בין גוף לנפש וכיצד ליצור אורח חיים המקדם איזון ורווחה.

בקורס אימון הוליסטי תוכלו ללמוד מגוון רחב של נושאים, כגון:

שיטת ביופידבק - לימוד של טכניקות להתמודד עם מתחים ולשלוט על מצבי הרוח והגוף באמצעות מדידה ופיקוח על משתנים פיזיולוגיים כמו מהירות פעימת הלב, לחץ דם, טמפרטורה ועוד.

אינטליגנציה רגשית - לימוד של כישורים וטכניקות להגברת הכרת העצמי ושליטה עצמית על רגשות ותגובות עצמיות ושל עצרות את התקשורתיות הגורפות והמשפילות.

פסיכולוגיה חיובית - על ידי לימוד פסיכולוגיה חיובית, הלומדים יפתחו עקרונות וטכניקות לפתור בעיות ולקדם את הרגשות וההתמודדות החיוביים ביותר כדי לשפר את הרמות של התחושה של טוב ושלום.

טכניקות הפגת מתחים - שיטות ופעילויות שיכולות לסייע בהפחתת המתח והחרדה הפיזיים והנפשיים.

אמונה ומוטיבציה - הכרת יסודות ומנגנונים להעצמת אמונה עצמית והעלאת מוטיבציה להגשמת מטרות ושיפור איכות החיים.

תרגילי נשימות - התמקדות בטכניקות נשימה שונות לטיפול במגוון מצבי נפש וגוף ולהורדת רמות המתח והחרדה, וגם לשיפור התמצאות ויעילות.

פוקוסינג והתמקדות - לימוד טכניקות שונות המאפשרות שליטה על התמקדות ופוקוס.

מנהיגות וחברתיות - לימוד כיצד לפתח מנהיגות וחברתיות חיוביות כדי להוביל את עצמנו ואחרים לשגרת החיים הבריאה והמאושרת יותר.

 

תנאי קבלה לקורס אימון הוליסטי


תנאי הקבלה לקורס הכשרה הוליסטי עשויים להשתנות בהתאם לתוכנית ולמוסד המציע אותו. כדי להתקבל לקורס אימון הוליסטי נדרש בדרך כלל ניסיון קודם בתחומי הרפואה המשלימה והטיפול. לעיתים מתקיימים גם ראיונות אישיים שצריך לעבור בכדי להתקבל. אם אתם בוגרי לימודי רפואה משלימה, אתם תגדילו את סיכויי הקבלה שלכם.

 

היכן ניתן ללמוד אימון הוליסטי?


קיימים מספר מוסדות לימוד שמציעים קורס אימון הוליסטי בישראל. ביניהם מכללת רידמן לרפואה משלימה, המכללה האקדמית בוינגייט, מרכז 'העצמה' וקבוצת יוזמות.

 

אפיקי תעסוקה לבוגרי קורס אימון הוליסטי


קורסי הכשרה הוליסטיים פתחו מגוון רחב של הזדמנויות תעסוקה לבוגרים. קורסים אלו מציידים את הסטודנטים בידע ובכישורים הנדרשים כדי להצליח במגוון תפקידים, בין היתר בתחום הייעוץ והקואצ'ינג. בוגרים יכולים להשתמש בהכשרה ההוליסטית שלהם כדי למצוא משרות במגזר הציבורי, במגזר הפרטי או אפילו להקים עסק משלהם.

מעניין אותך קורס אימון הוליסטי?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה באימון הוליסטי בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד אימון הוליסטי לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד